Díky čtenářce s nickem streamline pro vás máme jeden tip na víkend, který, zdá se, příliš jarní nebude... pokud přemýšlíte, kam se (s dětmi) uchýlíte, můžete se nechat inspirovat. Já děkuji za příspěvek, milá streamline, a představte si, do Mořského světa se právě tuto sobotu chystám! Tak na viděnou! :)

more1

Zdravím Vás všechny a chtěla bych se tímto s Vámi podělit o zážitky z výletu do ZOO Mořského světa v Praze.  Opravdu nádherná expozice! Byli jsme zde poprvé a jsme nabytí novými dojmy, naše čtyřletá dcerka si dokonce zapamatovala názvy některých živočichů, kteří jí zaujali - byla to pro nás velkolepá podívaná.

foto2

Mám nafoceno přes 60 fotografií a všechny jsou úchvatné (nemyslím tím, že bych byla nějak fotograficky nadaná, ale i některá „mázlá“ fotografie je pro nás krásná, protože jsme tam byli a je to zkrátka vzpomínka).

foto3

Nejdříve, když jsme čekali než se otevře, jsme byli byli překvapení kolik lidí expozici denně navštěvuje, i přestože se jedná o stálou expozici, ale když jsme měli možnost shlédnout, tak tomu naprosto rozumíme - myslím, že kdybysme byli zdejší, navštěvovali bysme tuto expozici také častěji.

foto6

Takže všem vřele doporučuji návštěvu a posílám pár fotografií:-)

streamline

Text nebyl redakčně upraven. Foto: autorka textu

Už jste navštívila Mořský svět? A jak se vám tam líbilo?

Reklama