Asi jsem nějak středečním tématem urazila svého domácího skřítka Čemelku, protože se rozhodl sebrat si svoje kufříky a vyrazil na cestu. Ale jak ho znám, bude se chtít o své zážitky podělit. Od pátečního odpoledne až do neděle večer sem bude určitě házet obrázky ze svých cest. A když říkám sem, myslím tím někam do článků na Ženě-in. Zkusím skřítka usměrňovat, aby své pohledy z dálek dával jen do článků ze středy 1. srpna a pátku 3. srpna. I když je na prázdninách, musí být ukázněný. No nemám pravdu?

A teď, co bude vaším úkolem. Čemelka sem od pátku bude dávat své obrázky z cest. Každý obrázek bude mít číslo a vy k číslu přiřadíte název místa, na kterém se právě skřítek nachází. Pozor, nepište své odpovědi dřív, než budete znát všech pět míst. To by se pak nedalo započítat jako správná odpověď a odpovídat můžete jen jednou!

Soutěž poběží od pátku od pěti hodin do pondělí osmi hodin do rána a své odpovědi budete moci psát ZDE (klikněte!).

Držím vám palce, abyste mého neposedného domácího skřítka chytli na všech místech, a měli tak šanci vyhrát DVD Kate&Leopold, kde hlavní hrdinové taky cestují, ale v čase. A kromě této ceny na vás čekají ještě dvě malé překvapení. Tak hodně štěstí! Vyhlašuji lov na skřítka!!!

Reklama