Máme tady krásné teplé počasí a Vás nenapadá žádný odlehčený recept? Nemáte chuť na těžkou klasiku jako je například knedlo vepřo zelo? Pak se nechte inspirovat zdravou a chutnou pochoutkou z lososa!

AlprosoyaNezpomeňte si koupit Alpro Original, který budete u tohoto receptu potřebovat.  „Jemná a krémová chuť nápoje Alpro Original je tak lahodná, že je těžké hovořit o neochuceném nápoji. Alpro Original je osvěžující sám o sobě, ale lze jej samozřejmě kombinovat s cereáliemi, používat na přípravu koktejlů nebo na vaření. Je bohatým zdrojem vysoce kvalitních bílkovin a vápníku. A i když na pohled možná nevypadá nijak zvláštně, jeho chuť má ke všednosti daleko.

K dokonalosti tohoto receptu budete také potřebovat Alpro Cuisine na vaření

AlprosoyaAlpro Cuisine na vaření je zdravou a lahodnou alternativou smetany z kravského mléka. Vyrábí se z těch nejkvalitnější sójových bobů, jejichž sklizeň je šetrná, navíc obsahuje o 45 % méně tuku než obvyklé smetanové přípravky na vaření. Můžete jej využít na přípravu hustých polévek a omáček. Nebo jej můžete přidávat k cereáliím, dezertům a koktejlům.

Losos ve smetanovém moři

Zapečený losos s pórkem, bramborami, Alpro Cuisine, alternativou klasické smetany na vaření

Kliknutím na obrázek spustíte video:

Alpro

Více inspirace na zdravé vaření čtetě ZDE:

Reklama