V únoru letošní roku se písičky Ariany ocitly na prvních třech příčkách Billboard chard, což se do té doby povedlo jen Beatles v roce 1964 s hitovkami Can´t Buy Me Love, Twis and Shout a Do You Want to Know a Secret. Je tedy jasné, že se druhá nejsledovanější osoba na Instagramu, která je nyní zřejmě na vrcholu své kariéry, vůbec nezastaví. To se samozřejmě odráží na její psychice.


„Hledala jsem pomoc, a proto jsem se bavila s více terapeuty. Každý mi řekl, že potřebuji nějakou rutinu a řád.“ řekla Grande, která dodává, že jí občas dělá problém, když má zpívat nové písničky, které se týkají čerstvých bolestivých témat. Tím naráží například na smrt jejího bývalého přítele, ale hlavně nejlepšího kamaráda rappera Mac Millera.


Věci jako kozačky, culík či oči jsou pro zpěvačku signifikantní. Proto jsou ve video performance zřejmě oddělené či zvětšené a vystupují jako věci samy o sobě. Symbolizují části podle nichž fanoušci Arianu poznávají, ale zároveň vůbec netuší, co 26letá zpěvačka zrovna prožívá.

Čtěte také:

Reklama