Léto už je snad za dveřmi, a tak konečně nastává ten pravý čas pro dětské party. V dalším videu s Markétou Hrubešovou se můžete inspirovat, jak v Thermomixu za pár minut nachystat mnoho dobrot, které mají děti nejraději – zmrzlinu, pribináček, ovocné džusy nebo ledovou tříšť.

Thermomix

ThermomixNa žádné dětské oslavě nesmí chybět zmrzlina. Její příprava je s Thermomixem opravdu snadná: zmrzlé jahody vložíme do přístroje, rozmixujeme a přidáme k nim bílý jogurt, případně cukr. Zmrzlé ovoce můžeme využít také k přípravě mléčného koktejlu: místo jogurtu přidáme mléko a je hotovo. Dětem určitě bude chutnat i domácí pribináček - v Thermomixu během 7 minut uvaříme bez míchání pudink, přidáme do něj tvaroh a můžeme servírovat.

napojČerstvé ovocné nebo zeleninové džusy rozveselí hravými barvami každou dětskou oslavu. Zkuste hádat, jakou příchuť má ten na fotce?

Za přípravu pohoštění pro malé hosty si zaslouží občerstvení i dospělí. Lahodné našlehané frappé si můžete díky Thermomixu dopřát během několika vteřin. Tak na léto!

 

 Další inspiraci najdete na svetreceptu.cz a thermomix.cz.

 

Reklama