Televize Nova včera odvysílala druhý díl československé Superstar. Dívali jste se? My ano. K vidění bylo nejen několik možných finalistů, ale i pár žhavých adeptů na post generála hvězdné pěchoty.

Za Česko v porotě zasedl již tradičně Ondřej Hejma a nově Marta Jandová. Slovensko zastupuje Pavol Habera a Dara Rollins. A jak předchozí díly ukázaly, ani jeden z nich nechodí pro ostré slůvko daleko. Jako ochutnávka postačí nekompromisní výrok: „Jděte si dělat prdel z někoho jinýho.“ Ovšem i kladné reakce nebyly zrovna neslušnější. Pavol Habera o jednom z kandidátů například prohlásil, že musí projít, neboť má „mrd v očiach“ a že něco takového prostě divačkám musejí dopřát.

Obě zástupkyně něžného pohlaví se vyžívaly v muchlání a trhání růžových papírů, které dostávali postupující. Zajímavé na porotkyních bylo, že obě přišly podobně oděné, avšak Marta pochopila, že pod vestičkou se nosí ještě něco jiného, kdežto Dara nikoli. Poskytla tak účastníkům castingu, kameramanům i kolegům z poroty pěkný výhled a ti, co nepostoupili, si alespoň odnesli pěknou vzpomínku na Dařinu černou podprsenku.

Rollins a Jandová

Ovšem to nejlepší čekalo diváky i samotné porotce úplně na závěr. Dorazil totiž Ernest Lieskovec, který se proslavil už vloni, kdy předvedl fascinující podání písně Tři čuníci obohacené o originální choreografii. Letos na scénu nastoupil v pyžamu, s ústní rouškou a papírovou čepicí a spustil: „Když máš v chalupě orchestrion…“ a porota rezignovala. První se zvedl Pavol, v těsném závěsu ze studia uprchl Ondřej a nakonec odešly obě dámy. Ernest rozhazující zlaté konfety si zřejmě všiml, že nepostoupil, až ve chvíli, kdy ve studiu zhasla světla.

Rozhodně se ještě máme na co těšit. V následujících týdnech nás totiž čekají záznamy z castingů v Brně, Bratislavě a Košicích.

Videa, články a reportáže ze soutěže najdete ZDE.

Foto: TV NOVA

Sledujete Superstar? A viděla jste včerejší díl?

Reklama