Milá redakce,
jednou jedenkrát se mi vyplnil sen, a to jsem ráda, že se neplní všechny, protože představa, že mě nahání čarodějnice, no nevím. :-)

Bylo to asi před 10 lety. Zdál se mi sen, že ležím v nemocnici na přístrojích. Dívala jsem se na své tělo, jen tak jsem ležela na nemocničním lůžku, na sobě napojené hadičky, oči zavřené... tento sen se mi zdál po tři dny a vždy měl pokračování. Ve třetím snu jsem už byla v lepším stavu..

Asi o týden později jsem měla bolesti břicha... zvracela jsem, ale mamka si říkala, že to přejde, že to je jen nevolnost... ráno kolem půl čtvrté mě probudily silné křeče. Mamka mě okamžitě oblékla a šla k sousedům poprosit, jestli by nás nezavezli na pohotovost. Zrovna se chystali do práce, jen tak tak je mamka stihla doma. Pak jsem si asi týden poležela na přístrojích a měla po nezdařeném výplachu břicha druhou operaci. Buď  to byla náhoda, nebo varování.

Na těch snech ale přeci jenom něco bude...

Jana


Náhody a varování - to nám sny přinášejí. Nemoci nás obcházejí, nevíme, kdy přijdou. A vám se o nich zdálo. Naštěstí, i když se sen vyplnil, skončilo to dobře.
Zdálo se vám o sobě v nemocnici jako Janě?
 

Téma na čtvrtek:
SNY A PŘEDTUCHY

Zdají se vám sny?
Věříte jim?
Jaké jsou?
O čem nejčastěji sníte?

Splní se to, co se vám zdá?
Máte předtuchy, které se vyplní?
Změnil sen váš život?
Nespěte, napište!

redakce@zena-in.cz

Reklama