Nápadná, výtvarně čistá a stylově ucelená je nová kolekce na sezonu jaro/léto 2013. S jistotou a sebedůvěrou navazuje na svůj typický styl. Dosud se specializovala především na šaty, nyní se pustila do širšího záběru.

Její nová kolekce obsahuje halenky, sukně a kalhoty, vše lichotící ženské postavě. Slušivé, šikmo střižené sukně v kombinaci se vzdušnými košilemi nebo krátkými kabátky, černými širáky a botami bez podpatku představují zcela novou, svěží siluetu. Šaty, které stále tvoří podstatnou část kolekce, jsou pro nadcházející sezonu krátké áčkové, minimalistické, košilové, romantické z bavlněné krajky či žensky svůdné z průsvitného šifonu.

Co ke své kolekci říká sama autorka

„Cílem kolekce jaro/léto 2013 bylo představit nové prvky a siluety při zachování stěžejních návrhářských kritérií značky. Kvalita a luxus jsou pilířem kolekce, jíž definuje všestrannost, modernost a pohodlí. Charakteristické siluety a detaily se objevují v nových podobách, což mi umožnilo dále zkoumat ženskou siluetu a zkoušet, jak žena reaguje na svůj oděv a jak se v něm cítí. Mojí osobní výzvou bylo tvořit to, co bych sama chtěla nosit a co si myslím, že by zákaznice ráda nosila.

Kolekci dámské konfekce, kabelek a slunečních brýlí této přední britské návrhářky si v nové sezoně můžete koupit i vy.

Foto: Simple Concept Store

 

Reklama