bck-FB.jpg

Foto: Profimedia

Módní návrhářka Victoria Beckham se na Instagramu podělila o několik tipů pro aplikaci kajalové tužky na oči, která je novým přírůstkem Victoria Beckham Beauty. Ale mnohé sledující, kteří si video pustili, úplně nepřesvědčila. Na začátku videa totiž Victoria vysvětluje: „Mám na sobě svůj omlazující základní hydratační krém a přidala jsem trochu cihlových očních stínů, jen pro definování. Nic jiného teď na kůži ani na rtech nemám.“

Netrvalo dlouho a fanoušci klip začali komentovat. Zejména Victoriino tvrzení, že na sobě nemá make-up. „Cože??? Je jasné, že na sobě máte tvářenku,“ napsala jedna sledující, zatímco další se přidala: „Úplně si vykonturovala pleť. Proč vždycky říkají, že na sobě nic nemají?“ Mezitím další poznamenala: „Možná na sobě nic nemáte, ale máte filtr.“ Podle některých dalších komentářů zase Victoria na videu neukázala žádnou novinku. „Dobře, ale nelíčíme si oči všichni takhle už dávno?“ ptá se jedna z komentujících.

Na druhou stranu, našli se i tací, kteří matku čtyř dětí zahrnuli komplimenty a hromadou emotikon v podobě srdíček a plamenů.

Zdroj: Instagram Victoria Beckham

Reklama