Na důležité akci Victorii podpořila, jak už bývá zvykem, celá rodina. Hlavní myšlenkou kolekce byla lehkost, svoboda a dynamika. Návrhářka chtěla, aby byly modely sexy, ale zároveň neodhalovaly moc kůže. Victoria dala prostor vzdušným materiálům a nebála se ani výrazných barev. Střihy jsou poměrně jednoduché, ale efektní. Modely nejsou přehnaně extravagantní, což z nich dělá nositelné kousky. 

image.png

5d7f3848496cdimage.png

5d7f385d76ad7image.png

5d7f3871705c6image.png

5d7f38827c106image.png

blobid0.png

Hodnocení redakce:

Veronika Bulánková, redaktorka

Viktoriina kolekce mě moc příjemně překvapila. Oceňuji, že není příliš divoká. Modely jsou ženské a nositelné. Nejvíc se mi líbí rozevláté fialové šaty. Ty bych si klidně pořídila. Kombinace s tyrkysovými lodičkami mi přijde super. 

Karolína Waberová, redaktorka

Vlastně mě nepřekvapuje, že kolekce Posh Spice vypadá dobře. Viktore má pro módu cit, takže se není čemu divit. Originalita však není něco, s čím by návrhářka hazardovala. Všechny modely jsou minimalistické a vhodné na běžné nošení. Žádná extravagance. Nejvíce se mi líbí overal ve velbloudí barvě, který má zajímavě řešenou vrchní část. Umím si představit, že ho mám v kanceláři, ale i na nějakém večírku.

Marta Kratochvílová, editorka

Kolekce je velmi povedená. Líbí se mi její jednoduché střihy zdobené volány. Je ženská a určitě se tyto kousky dají zařadit do šatníku pro běžné nošení, což se nedá říct o většině kousků z přehlídkových mol. Nejvíc se mi líbí hnědý kabátek s černými knoflíky a fialové šaty s holými rameny.

Foto: Profimedia

Reklama