Loňské září přišla na trh limitovaná edice kosmetiky od Victorie Beckham ve spolupráci se značkou Estée Lauder. Jelikož byla tato kolekce velice úspěšná a po produktech se jen zaprášilo, tak se už za 14 dní objeví kolekce nová! Pokud patříte mezi obdivovatelky VB, nebo jen sběratelky krásné a limitované kosmetiky, rozhodně zbystřete.

vb

Foto: Profimedia.cz

Z minulé kolekce mám doma paletku očních stínů, kterou se mi podařilo koupit v českém Estée Lauder, kde byl velmi omezený počet produktů a rozjasňovač mi dovezla sestra z obchodu Victorie Beckham v Londýně. Oba produkty používám téměř denně a jsou naprosto skvělé. Na kvalitu si rozhodně nemohu stěžovat a i když se mi ceny nelíbí, jde o limitované série v luxusním balení a platí se samozřejmě za jméno Victoria Beckham. Pokud bych vám mohla dát tip - sáhněte po rozjasňovači, který je naprosto nádherný, vydrží na pleti celý den a vypadá přirozeně. Jmenuje se Modern Mercury a za cenu 55 liber vám vydrží opravdu mnoho let!

modern

Nová edice v sobě znovu bude ukrývat i kombinace produktů, jež mají dávat dohromady určitý celkový look podle měst, které pro Victorii něco znamenají. Například londýnský look kombinuje kouřové oči s tělovou rtěnkou a v pařížském looku vévodí linka a červené nebo jinak tmavé výrazné rty.

London look

london look

Paris look

paris

Miami look

miami

L.A. look

la

New York look

ny

Novinkou jsou opravdu třpytivé lesky jak na rty, tak i na oční stíny - tam jde o svrchní vrstvu třpytu, kterou nanesete přes jakékoliv stíny. Po tomhle kalíšku například toužím já, protože třpytivé oči vypadají skvěle.

jk

Celou kolekci si můžete prohlédnout na www.victoriabeckham.com a na trh bude uvedena 1. září. Uvidíme, zda v omezeném množství dorazí i do ČR, já budu objednávat z Anglie a nejspíš to bude velmi drahá zásilka.

Foto: www.victoriabeckham.com/beauty

Reklama