Victoria

Britská celebrita, manželka známého fotbalisty a bývalá členka Spice Girls o sobě zase dává vědět. Tentokrát ovšem docela novým způsobem. Bude navrhovat design aut!

Victoria Beckham byla jmenována členkou kreativního designérského týmu a bude se tak přímo podílet na budoucí podobě speciálních modelů luxusních terénních vozidel značky Range Rover. Prvním počinem spolupráce bude speciální model zcela nového vozidla Range Rover Evoque.

„Victoria Beckham je talentovaná britská módní návrhářka a má opravdu velký přehled o moderním designu a trendech,“ řekl Gerry McGovern, ředitel designérského týmu. K samotnému jmenování dodal: „Victoria skvěle rozumí luxusním výrobkům. Navíc je velkou fanynkou značky Range Rover a dlouholetou majitelkou těchto vozidel. Její módní značka existuje již třetím rokem a její návrhy se těší obrovské oblibě u kritiků i žen, které maximálně dbají na styl odívání. Věřím, že její jmenování dá našemu designérskému týmu nový rozměr a další pohled a budeme tak i nadále navrhovat vozidla, které dokáží oslovovat opravdu široké publikum.“

A možná také potřebují jako tahák známou tvář. A přiznejme si, Victoria přeci jen patří mezi ty „nejprovařenější“.

Reklama