Když přivoníte k jablku, které jste vypěstovali na své vlastní jabloni za domem, když vám rozkvete vaše první orchidej, když vám vyroste největší dýně, nebo když se na vaši růžovou zahradu chodí dívat celé okolí, je to nepřekonatelný pocit. Pro takové úspěchy ale pěstitelé často sahají po chemii, aby dosáhli větší úrody, krásnějších květů, bohatších truhlíků a barevnějších záhonků. To již není potřeba. Společnost Garland představuje nový unikátní produkt Biocin, který je stoprocentně ekologický a rostliny s ním jsou silnější, mají bohatší květy, větší plody a jsou odolnější vůči klimatickým vlivům i škůdcům.

Vznik Biocinu se datuje již mnoho let zpět, kdy Švýcarský vědec Martin Erisman měl za úkol zbavit konkrétní oblast v Peru obtížných moskytů. Nakonec se mu úkol zdařil a pomocí speciálního extraktu z rostliny taro výskyt moskytů výrazně omezil. Navíc se objevil pozitivní vedlejší efekt.  Na plantážích ošetřených přípravkem proti moskytům byly pěstované rostliny výrazně větší. Takovou náhodou vznikl Biocin. Od té doby proběhly stovky pokusů s vynikajícími výsledky, proto se Biocin začal již před několika lety ve světě prodávat.

Biocin je v podstatě extrémně silný vitaminový koktejl s unikátním obsahem mikronutrientů v přírodní formě, syntetizovaných speciální technologií z rostliny taro, pěstované pouze v tropickém podnebí Thajska a Kambodži. Pomáhá rostlině být silnější, zvyšuje její obranyschopnost a proto má rostlina bohatší a barevnější květy a větší plody. Zlepšuje prokořenění a podporuje symbiózu s pozitivními mikroorganismy v půdě. Tím získává rostlina vice kvalitních živin a je silnější. Díky fungicidnímu efektu Biocinu je méně náchylná na houbová onemocnění a je odolnější i proti parazitům. Zvyšuje množství pupenů, tím i květů a úroda je pak bohatší. Hlavní podstatu Biocinu tvoří přírodní forma mikronutrientů, které jsou pro rostlinu velmi lehce vstřebatelné. Mikronutrienty jsou prvky, které všichni známe, patří mezi ně například vápník, hořčík, zinek, křemík, mangan a mnoho dalších. Každý z těchto prvků má důležitou úlohu v těle rostliny. Jejich vysoká koncentrace v Biocinu snižuje tak zvaný abiotický stres, který je způsobován negativními vlivy v půdě (např. kyselost půdy, teplotní výkyvy atd.).

BioBiocin je vyroben švýcarskými odborníky ze stoprocentně přírodních surovin. Ve všech zemích po celém světě, kde se nyní Biocin prodává, obdržel označení BIO. Dokonce ve Finsku získal nejvyšší ocenění a stal se bioproduktem roku 2012.

Biocin nyní představuje kompletní škálu výrobků pro rostliny v interiéru i na zahradě.  Můžete si vybrat z koncentrátů nebo spreje se snadným použitím.

  • Biocin FA – zelené rostliny a květiny

Biocin FAPodpoří růst zelených rostlin, dřevin a květin, zlepší vitalitu trávníku. Po aplikaci si na něm okamžitě budou moci hrát děti i domácí mazlíčci. Výrobek je vysoce koncentrovaný, jedna lahev stačí na 50 pětilitrových konví.

Cena za jeden litr naředěného přípravku se pohybuje okolo 0,92 Kč. Doporučená maloobchodní cena za lahev 500 ml - 229 Kč.

  • Biocin FB – květiny

Biocin FAVytváří větší, barevnější a voňavější květy. Díky posílení rostliny rozkvete zahrada, skalka či truhlík neuvěřitelnými barvami. Vzroste i množství květů. Navíc posílí imunitu rostlin a lépe je chrání proti škůdcům a plí-sním.

Cena za jeden litr naředěného přípravku se pohybuje okolo 1,83 Kč. Doporučená maloobchodní cena za 500 ml lahev - 229 Kč.

  • Biocin FR – růže

Biocin FAPosílí rostliny, květy budou bohatší, větší, barvy sytější. Zlepší imunitu růží a tak lépe odolají např. mrazům v zimním období nebo škůdcům, jakými jsou mšice.

Cena za jeden litr naředěného přípravku se pohybuje okolo 2,69 Kč. Doporučená maloobchodní cena za 500 ml lahev - 229 Kč.

  • Biocin FK – bylinky

Biocin FAPodpoří růst bylinek, zlepší jejich odolnost proti přesušení či přemokření. Zvyšuje obsah silic v rostlině a tím má bylinka výraznější aroma i chuť. Budete mít pocit, jako byste bylinky natrhali ve středomoří.

Cena za jeden litr naředěného přípravku se pohybuje okolo 3,83 Kč. Doporučená maloobchodní cena za 500 ml lahev - 249 Kč.

  • Biocin FGT - zelenina

Biocin FAPosiluje růst, zvyšuje množství plodů, zvětšuje jejich velikost, zlepšuje obranyschopnost rostlin proti škůdcům. Např. pomůže déle odolávat okurkové plísni i při nepříznivém počasí. Zelenina bude obsahovat vyšší množství vitamínů.

Cena za jeden litr naředěného přípravku se pohybuje okolo 1,83 Kč. Doporučená maloobchodní cena za 500 ml lahev  - 229 Kč.

  • Biocin FF – ovoce a plody

Biocin FAPosílí rostliny, ovocné stromy či keře, pomůže vytvořit více pupenů a tím následně i plodů.  Plody budou větší a zdravější, budou obsahovat více vitaminů. Navíc zvýrazní chuť a vůni plodů.

Cena za jeden litr naředěného přípravku se pohybuje okolo 1,99 Kč. Doporučená maloobchodní cena za 500 ml lahev  - 249 Kč.

  • Biocin FZ – pokojové rostliny

Biocin FABiocin zvyšuje množství květů, podporuje růst a vybarvení listů, zlepšuje odolnost vůči teplotním a vlhkostním vlivům. Tuto vlastnost oceníte zejména v období topné sezóny, kdy vzduch bývá suchý a neprospívá pokojovým rostlinám. Pomáhá chránit rostliny před škůdci i plísněmi.

Cena za jeden litr naředěného přípravku se pohybuje okolo 3,52 Kč. Doporučená maloobchodní cena za 500 ml lahev  - 229 Kč.

  • Biocin FO – orchideje

Biocin FAPřírodní formou zvyšuje množství květů, zlepšuje jejich vybarvení, zvyšuje odolnost proti přesušení či přemokření, proti teplotním i světelným šokům a proti napadání houbami a plísněmi.

Cena za jeden litr naředěného přípravku se pohybuje okolo 3,83 Kč. Doporučená maloobchodní cena za 500 ml lahev  - 249 Kč.

Biocin je dodáván na náš trh také v podobě sprejů, kterými rosíte rostlinu přímo na list. Speciální rozprašovače jsou velmi jemné a uvolňují tak pouze potřebné množství.

  • Biocin FKS – bylinky, Biocin FOS – orchideje, Biocin FRS – růže, Biocin FZS – pokojové rostliny

Doporučená maloobchodní cena – 500 ml – 139 Kč.

Biocin FA

Vsaďte na přírodu a na zdraví, vsaďte na Biocin.

www.biocin.cz

Reklama