Víte, že na výrazu obličeje se podílí 30 svalů? Smích, mrkání, mračení, všechny tyto spontánní a neustálé pohyby těchto svalů vyjadřují naši osobnost, ale nechávají na obličeji stopy v podobě mimických linek. Postupem času se linky prohlubují ve vrásky. Tomu se ale můžete velmi elegantně bránit! Nový denní krém Express Repair SPF 12 od Oriflame redukuje tvorbu a prohlubování mimických vrásek, protože systematicky uvolňuje napětí mimických svalů.

 

Působení komplexu aktivních látek PotassOxTM obsaženého v novém Oriflame denním krému Express Repair SPF 12  je podobné účinkům botulotoxinu s tím rozdílem, že k aplikaci není zapotřebí injekcí a působení této látky derivované z anýzu je pro tělo celkově přirozenější.

Hned po první aplikaci denního krému Express Repair SPF 12 od Oriflame je pleť vypnutá, hydratovaná a chráněná před negativními vlivy prostředí a již po měsíci používání jsou mimické vrásky na pohled méně patrné.

 

Nový denní krém zajišťuje kromě redukce vzniku mimických vrásek i komplexní výživu a  ochranu, kterou vaše pleť potřebuje. Obsahuje hydratační komplex, který zaručuje potřebnou hydrataci po 24 hodin, dále stimulační komplex látek, který zvyšuje elasticitu pleti a antioxidantů, které posilují obranný mechanismus pleti a pomáhají udržet si déle mladistvý vzhled.

 

Nevíte, jak se ke kosmetice Oriflame dostat? Dojděte si pro ni sama a právě teď. Zaregistrujte se od 1. do 31. března 2005 v Oriflame a:

·         při registraci získáte kupón do loterie o zlato v hodnotě 20 000 Kč

·         s podáním své první objednávky dostanete desky se základními informacemi, třemi aktuálními katalogy a příručkou pro nové kosmetické poradce

·         zapojíte-li se do uvítacího programu pro nováčky, budete mít možnost získat dárky v hodnotě více než 1 600 Kč – černou tašku na rameno, parfémovanou vodu Giordani Gold a luxusní červený kosmetický kufřík

·         nebudete platit registrační poplatek (běžně 249 Kč)

Jako registrovaná kosmetická poradkyně Oriflame si můžete klidně nakupovat kosmetiku jen pro sebe, ale můžete také využít příležitosti a prodejem kosmetiky zlepšit svou finanční situaci. Více informací o přírodní švédské kosmetice Oriflame, o tom, jak se zaregistrovat a využívat všech výhod, které Oriflame svým poradcům nabízí, získáte na internetu a infolince 271 024 999.

 

 

Reklama