Muži, zbystřete pozornost! Pokud chcete mít zaručený úspěch u žen, pak je následující novinka stvořena právě pro vás. Stylingová řada got2b od Schwarzkopf & Henkel rozšiřuje nabídku a přichází s prvními stylingovými produkty, které obsahují feromony. Jde výrobky got2b sex appeal stylingový gel a got2b sex appeal měkký vosk, které díky svému složení zajistí nejen spolehlivou fixaci a přitažlivý účes, ale přinášejí i zaručený úspěch u příslušnic něžného pohlaví. Láska se nedá koupit, ale sex appeal nyní ano!

Nová stylingová řada produktů got2b sex appeal přináší tu správnou chemii! Díky svému obsahu feromonů jsou got2b sex appeal stylingový gel a got2b sex appeal měkký vosk jedinečné na celém trhu s vlasovým stylingem. Muži, kteří chtějí být styloví, s nimi vytvoří perfektní účesy a navíc budou přitažlivější než kdykoli předtím.

Řada got2b sex appeal představuje styling se smyslnou svůdnou vůní a syntetickým lidským feromonem androstadionem. Tyto produkty zajišťují extrémní fixaci účesu, a zároveň mají zvláštní přitažlivý účinek. Studie prokázala, že se muži, používající pro úpravu vlasů got2b sex appeal, zdají být ženám atraktivnější. Jde o přeskočení pověstné jiskry v případě, kdy se muž a žena k sobě přiblíží, aby se pozdravili nebo objali. Pokud mezi nimi funguje ta správná chemická reakce, zvýší se vzájemná atraktivita a přitažlivost. Pánové, vyzkoušejte si to na vlastní kůži s vosky a gely got2b sex appeal!

Co jsou to feromony?

Učebnice biologie říká, že feromony jsou přírodní chemické látky vytvářené tělem, které u lidí i zvířat vysílají podvědomé signály opačnému pohlaví o sexuální přitažlivosti. Feromony působí na podvědomí, nejsou ani cítit, ani vidět. Jsou vylučovány prostřednictvím kůže a kromě potu je obsahují třeba také sliny. I když jsou feromony součástí potu, samy o sobě bývají bez zápachu. Feromony zaznamenáváme tzv.Jacobsonovým vomeronasálním orgánem, který se nachází v nose v blízkosti nosní přepážky. Tento malý orgán je odpovědný za přenos molekul feromonů do mozku, a díky němu tedy feromony vnímáme, aniž bychom o tom věděli.

Jak byl produkt got2b sex appeal testován?

Produkt got2b sex appeal byl testován na drážďanské univerzitě prostřednictvím dvojitého slepého testu u více než dvou stovek žen. Výsledky této studie prokázaly, že účesy s inovačním produktem got2b sex appeal zvýšily atraktivitu mužů u žen a posílily jejich přitažlivost.

Řada got2b obsahuje tyto produkty:

• got2b sex appeal stylingový gel – tento nelepivý gel s mega silnou fixací zvýrazní přirozený lesk vlasů. Je k dostání za doporučenou cenu 139 Kč.
• got2b sex appeal měkký vosk – dodá účesu strukturu, jemný lesk a ultra pevný tvar. Je k dostání za doporučenou cenu 139 Kč.

Pozor: s novým got2b potřebuješ ochranu 24 hodin denně!

Před časem jsme vás informovali o neočekávaných útocích žen na muže, které, nyní už bez veškerých pochyb, způsobila novinka got2b sex appeal. Jedná se prostě o první styling pro muže, který ženy magicky přitahuje  –  díky síle feromonů. Nevyhneš se nečekané reakci – prostě se „to“ stane! Vyzkoušej got2b a uvidíš, jak se ženy budou chovat – budeš pro ně neodolatelný! A k ještě vyšší jistotě a sebedůvěře při zvládání ženských útoků Ti dopomůže nový kondom Durex Love.

Tento hravý a sexy produkt má mladistvý a přitažlivý design ve tvaru cigaretové krabičky pro odlišení od ostatních značek a běžných krabiček kondomů. Toto stylové balení navíc obsahuje 4 kusy kondomů za cenu 3 kusů, jeho doporučená maloobchodní cena je 58 Kč. Tyto kondomy mají speciální easy-on tvar pro snazší nasazení a mnohem lepší prožitek, navíc obsahují Zeus Odour Masker, který účinně překrývá latexový zápach. Jemně lubrikovaný Durex Love je určena právě pro vás a ke zpříjemnění vašich nejintimnějších chvílí. Jistě přispěje překvapení uvnitř, co to je, ale musíte už objevit sami. Tak neváhejte a buďte „Love“!

Více informací přímo na prodejnách a na www.got2b.cz.

Reklama