Je už tradicí, že s oteplením a slunečními paprsky se lidé pouštějí do rekonstrukce bytů. Řada z nás ale nemá desítky tisíc v hotovosti, a tak si na nové vybavení domácnosti nebo rekonstrukci bytu půjčí. Zvýšený zájem o spotřebitelské úvěry zaznamenává na jaře například společnost PROFI CREDIT.

Proficredit

„Podle našich průzkumů si dvě třetiny klientů půjčují peníze kvůli nutným výdajům, jako jsou například opravy domácích spotřebičů, koupě nových nebo vybavení a rekonstrukce domácnosti,“ říká marketingový ředitel společnosti PROFI CREDIT Ondřej Šmakal.

Nejvyužívanější je mezi půjčkami PROFI CREDIT zaměstnanecký úvěr. Ten je určen zaměstnancům, důchodcům a maminkám či otcům na mateřské nebo rodičovské dovolené. Zkrátka těm, kteří potřebují peníze hned, a banka jim finanční podporu poskytnout nechce. Půjčit si můžou od 10 000 do 166 000 korun. Což na nákup nábytku nebo menší rekonstrukci bytu úplně stačí. Podmínkou je pravidelný měsíční příjem, trvalý pobyt v České Republice, a pokud klient není dostatečně bonitní, je třeba ručitel.  „Zaměstnanecký úvěr poskytujeme bez poplatku, vyžadujeme minimum dokladů, peníze dostane klient na účet do 24 hodin a může si vybrat délku splácení od jednoho roku do čtyř let,“ popisuje úvěr ředitel PROFI CREDIT Rudolf Cejnar.

Výhodné půjčky pro podnikatele

Na jaře obvykle potřebují víc peněz i podnikatelé, ať už je to z důvodu rekonstrukce či vybavení dílen nebo třeba kvůli zaplacení daní. PROFI CREDIT se svou řadou půjček pro drobné podnikatele a živnostníky myslí na každého. Podnikatelé si mohou půjčit od 30 000 do 300 000 korun a vybrat si mezi jednoduchou podnikatelskou půjčkou, startovacím, překlenovacím či účelovým úvěrem. Startovací úvěr je vhodný pro začínající živnostníky, kteří neuspějí v bance. Překlenovací úvěr pomůže při překonání sezónních výkyvů či dočasné platební neschopnosti, například právě při placení daní. Účelový úvěr pomůže třeba při větší modernizaci dílny či vybavení kosmetického salónu. „Základem nové řady podnikatelských půjček je rychlost, dostupnost a osobní přístup. Navíc platí, že klienti mohou výši úroku úvěru ovlivnit sami. Čím více dokumentů pro zajištění úvěrů dodají, tím lepší získají cenu,“ vysvětluje výhody podnikatelských půjček ředitel PROFI CREDIT Rudolf Cejnar.

Kolik zaplatím?

Kolik nakonec za půjčku zaplatíte, si můžete velice snadno spočítat na přehledné kalkulačce, kterou najdete na www.proficredit.cz. Výhodou je, že klienti nemusejí uvádět důvod, na co chtějí půjčku použít a s penězi si mohou dělat, co chtějí. Navíc každý kdo řádně splácí, má automatický nárok na poskytnutí další půjčky. A to ještě v průběhu splácení. Více informací získáte na bezplatné informační lince PROFI CREDIT 800 166 000.

Proficredit

 

Reklama