Dárky dělají radost obdarovanému i samotnému dárci, a to po celý rok. Alespoň to dokazuje průzkum značky Orbit, ze kterého vyplynulo, že 53 % dotázaných dává dárky svým blízkým i mimo významné události, prostě jen tak, pro radost. Mezi oblíbené věci, které rádi darujeme i dostáváme, patří vouchery do restaurací nebo doplňky pro zdraví. Značka Orbit nabídne v rámci své první kampaně letošního roku něco z obou kategorií. Své zákazníky obdaruje nejen kuponem na slevu, ale zároveň také klasickým benefitem žvýkaček Orbit, které zajistí pocit svěžích, čistých úst a podpoří tak zdravý, krásný úsměv a s ním spojené sebevědomí v jakékoliv situaci.

Z gastro dárku má radost více než polovina dotázaných a na základě těchto výsledků se značka Orbit rozhodla obdarovat své zákazníky i mimo dobu vánočních svátků: Ve spolupráci se sítí restaurací McDonald’s věnuje každému, kdo si koupí označené balení žvýkaček bez cukru Orbit, kupon na Big Mac™ burger v restauracích McDonald's za zvýhodněnou cenu. Vedle kuponu, který platí od 30. 1. do 9. 4. 2017, tak lze získat nepostradatelný benefit v podobě krásného úsměvu a s ním spojeného sebevědomí.

Orbit

Nápady, čím své blízké obdarovat, čerpají dvě třetiny dotázaných ze své hlavy, inspirací je pro ně ale téměř stejnou měrou internet. 50 % respondentů pak získává tip na přání přímo od obdarovaného, poradí jim příbuzní či kamarádi, anebo na vhodný dárek narazí během nakupování. Více než polovina populace také uvedla, že je pro ně důležitý obsah dárku stejně jako to, jak je zabalen.

Orbit

Na balení se zaměřila i značka Orbit. Žvýkačky s kuponem uvnitř najdou spotřebitelé na prodejnách díky speciálnímu označení. Mohou je zakoupit v období od 30. 1. do 9. 4. 2017 a získat legendární burger Big Mac™ za skvělou cenu 39 Kč na základě předložení kupónu. Navíc po dobu této akce dostanou návštěvníci jakékoli restaurace McDonald's ke každému nákupu testovací vzorek žvýkaček Orbit. Odnesou si tak možnost elegantně získat pocit čistých zubů nejen po každém jídle a pití, ale i podpořit svůj zářivý úsměv.

Reklama