Jak říká má „moudřejší a vždy chytřejší polovička“, základem pěkné štíhlé postavy je: „Víc se hejbat a míň žrát“. Po třicítce jsem se začala víc pozorovat a zjistila jsem, že každý rok zhruba kilečko přibydu. Bude to asi spojeno s věkem, ale já se nechci vzdát bez boje a proto podle rady mého manžela jsem začala cvičit, za jeho „finanční podpory“ jsem si pořídila spinningové kolo a minimálně 4x týdně na něm makám do roztrhání těla.
Začala jsem s 20 – 30 minutami, teď už jsem na 50 minutách. Jezdím o víkendu ráno nalačno, v týdnu odpoledne po příchodu z práce. Chce to jen překonat lenost a udělat si z toho pravidlo, které se musí dodržovat. Pak už jde samo. Myslím si, že už začínají být vidět první výsledky. Mám zpevněná stehna a pozadí. Hořící žirafa

S jídlem je to horší, snažím se jíst celkově menší porce, učím se vařit „zdravější“ jídla, víc zeleniny, salátů a zeleninových příloh. Ale znáte to, občas každý zhřeší, a takový gulášek nebo smažáček, to je to pravý pochutnáníčko.
Co se mi celkem daří plnit, je pitný režim, stolní vody, bylinkové a zelené čaje upíjím neustále a v práci mě mají za „násosku“, ještě prý nikoho neviděli tolik pít.

A závěr:snažím se snažím, váhu si celkem držím a protože mám podporu svého manžela (náruživého sportovce) myslím si, že snad vydržím a nebudu nikdy jako bečka.

Helip


Milá Helip,
tomu říkám správný přístup k hubnutí.
Jo a těď jste mi připomněla, ža bych se měla napít.
Já jsem bohužel úplný opak, nemohu do sebe nalít ani litr denně i když vím, že je to špatně...
Reklama