Je toho spousta, co mne na mužích zaujme. Naprosto souhlasím s autorkou tohoto článku.
Ruce.
 
To je jedna z prvních věcí, kterých si na mužích všímám.Vzhled - to, co každého upoutá na první pohled. Ať už v tom dobrém slova smyslu, nebo v opačném. Je to to, co vyvolá první pocity. Samozřejmě i já mám svůj "ideál krásy" u mužů. Rozhodně mne nebude přitahovat muž se zmaštěnými dlouhými vlasy, neupravený, špinavý  a zpocený. I když někdy i zpocený muž může přitahovat... :-)

Ale nelíbí se mi ti muži, kteří o sebe nedbají. Můj idál od puberty byl vždy hodně vysoký, ale ne vyhublý, s postavou tak akorát. Tmavší typ, s krásnýma rukama, milýma očima a hezkým úsměvem.
První věcí tedy, která mne zaujala na mém budoucím manželovi, byla jeho výška. Bylo to přesně podle mého snu. Ve svých představách jsem měla obrázky z pohádek - kdy krásný princ, vyšší než princezna, ji drží v obětí a líbá. Když jsem se tedy poznala s mým mužem, který měří 197cm, bylo toto nepřehlédnutelné a já toužila po jeho objetí. Navíc měl tmavé vlasy, a nádherná ústa... Netrvalo dlouho a já byla do něj blázen. Dnes je mi o pár let víc, manžel je šedivý, vypadá jinak, než tenkrát, ale stále je to můj vysněný princ, i po patnácti letech manželství.

Dnes se také ráda podívám na sympatického muže. Už se nedívám jen na výšku, vlasy... Je pravda, že mne stále zaujmou muži, kteří jsou něčím výrazní. Mám ráda tmavé oči, pěkně tvarované rty, při kterých mne okamžitě napadne, jaké by to asi bylo, kdyby mne políbil. Stejně jako ruce, u kterých mne napadá, jaké to asi je, když hladí a dotýká se.

Ale  zaujmou mne i ti muži, kteří mají krásný úsměv. Nejsem sice zubařka, ale ráda se dívám, jaké má kdo zuby... Možná to je jeden z důvodů, proč mám ráda úsměvy. Každému je hned lépe, když se na něj druzí usmějí. Třeba jen tak . Na ulici, v tramvaji, ve frontě... A tak jsem přišla na to, že dnes mne zaujmou nejvíce ti muži, kteří jsou milí, usmívají se na lidi okolo sebe, nemračí se, a když k tomu navíc přidají ochotu pomoci ( třeba s kočárkem do autobusu), když se chovají jako gentlemani, pak nemusí být ani super krasavci, ani dokonalí, ani v mém případě vysocí... ale v tu chvíli je to pro mne dokonalý a úžasný muž.

Mám štěstí, že občas nějakého takového potkám.
Kéž by jich bylo víc.
Helena
 
Milá Heleno,
máte pravdu, kéž by bylo víc galantních a vychovaných mužů...
Může mě vzít čert, když v tramvaji nebo autobusu sedí mladík nebo muž a nad ním balancuje babka o holi nebo těhotná.
To může být sebekrásnější, sebeelegantnější, pro mě to je arogantní hulvát
Reklama