Snem snad každé ženy jsou tmavé, dlouhé, dokonale oddělené řasy s elegantním prohnutím.

Teprve temné oblouky hustých brv dodávají našim očím obrys a oživují výraz. K tomu nám pomáhá řasenka. Bez ní si už sotva dokážeme každodenní krášlení představit. Dnešní řasenky umí řasy prodloužit, zhustit i natočit.

Některé z nás se dokonce naučili i trik vizážistů, jak řasy obarvit od kořínků po konečky. Jak? Nasadit kartáček ke kořínkům a lehce jím vibrovat až ke konečkům. Chce to ale cit, zručnost, trpělivost, a ne každý to zvládne.


Tuto krkolomnou proceduru už nebudete muset praktikovat!


Značka Lancôme nyní přichází s novinkou, se zcela novou zkrášlující technikou a odhaluje revoluční vizi líčení řas: Ôscillation, první řasenka s mikrooscilací.


Tato průkopnická řasenka, která je výsledkem čtyřletého výzkumu laboratoří a je spojena hned s několika patenty**, je vybavena nejnovějším high-tech oscilačním systémem pro kompletní a neopakovatelný výsledek a pro všechny typy řas: nekonečně prodloužené řasy v dokonalém tvaru. Jde o skutečný technologický klenot, luxusně prostý. Ôscillation přináší nový způsob úpravy řas a otevírá dveře k budoucnosti líčení.

** 4 patenty týkající se technologie a složení.

 

 

Jste napnuté, jak vlastně funguje? S takovou řasenkou se z vás stane zkušená vizážistka.

Umístíte řasenku ke kořínkům řas, jemným tahem posunujete ke konečkům a přitom držíte tlačítko stále stisknuté. Mikrooscilace umožňuje řasence nalíčit a tvarovat každou, i tu nejkratší řasu po celé její délce i obvodu. Systém podélné mikrooscilace řasenky Ôscillation provede více než 7 000 vibrací za minutu, aby se dosáhlo dokonalé aplikace, perfektního 360stupňového obalení každé řasy.

 

Struktura kartáčku založená na polymerech byla speciálně vytvořená tak, aby vhodně doplňovala a optimalizovala vibrace a texturu řasenky Ôscillation. Úspěchem je také miniaturizovaný motor (3 cm) s vyměnitelnou a recyklovatelnou baterií pro optimální použití vibračního kartáčku. Baterie je volena tak, aby zůstala funkční po celou dobu používání řasenky.

 

Textura řasenky je tekutá a poddajná, lehce splývá po řasách a snadno se nanáší. Propracovaná otírací hrana se navíc stará o pečlivé a rovnoměrné dávkování, takže nehrozí přemíra nalíčení. Výsledkem je dokonalý. Řasy jsou nekonečně dlouhé, bezchybně obarvené, a to až ke konečkům, mají perfektní tvar, jsou oddělené a působí hustějším dojmem… co více si přát?

 

No přece high-tech řasenku Ôscillation od Lancôme.

 

A co k této řasence říká přímo její tvůrce?

 

„Je to řasenka jako žádná jiná. Nelze ji srovnávat s jinými. Je zcela jedinečná. Více než třicet let usiluji o to posunout dál krásu očí,“ vysvětluje Jean-Louis Guéret, tvůrce všech kartáčků řasenek Lancôme. „Po mnohaletém výzkumu jsem došel k závěru, že aplikování řasenky na řasy uspořádaným způsobem, homogenně, je začátkem nové éry líčení řas. S oscilačním pohybem je výsledek líčení jedinečný a Lancôme je tak ve všech ohledech revoluční.”

 

Chcete řasenku Ôscillation od Lancôme vyzkoušet? Nyní máte jedinečnou šanci ji vyhrát! Soutěžte s námi ZDE a 3 z vás vyhrají tento nový zázrak techniky v hodnotě 1200 Kč.

Reklama