Krásný den všem,
 
díky dnešnímu tématu jsem si vzpomněla na dobu, kdy jsem měla ještě prázdniny a díky tomu, že rodiče vlastní obchod s levným nábytkem a dalším zbožím z dovozu, trávila jsem v obchodě svou praxi, ale vypomáhala jsem i v době dovolené našeho prodavače.

Byl konec července a venku krásně. Naši shodou okolností také odjeli na dovolenou a já měla na starosti obchod i náš dům. No, byla to paráda.

Každé ráno jsem si udělala kafíčko a zamířila do prodejny otevřít. 
Jenomže byly prázdniny a moc lidí nechodilo. Udělala jsem si tedy sezení venku. Vynesla jsem si stoleček, knížku, ledový čaj a zvesela jsem se opalovala.

Když asi kolem 13 hodiny dorazil konečně první zákazník, byla jsem štěstím bez sebe. Zeptala jsem se jestli mohu s něčím pomoci, když mi paní odpověděla, že se přišla jen podívat, nechala jsem ji šmejdit podle jejího gusta :o)))

Asi po půl hodině za mnou přišla a ptala se mě, zda bych jí mohla poradit, co je to v té velké krabici za zboží.

Šla jsem se s ní na to podívat a našla jsem až úplně vzadu velkou krabici, kterou měla mamina připravenou k roztřídění.

V krabici byly menší krabičky s obrázkem černé asi dvacet centimetrů černé tyčky. Koukala jsem na to jak blázen a vůbec nevěděla, co to je. Začaly jsme s paní hádat a napadla nás spousta zajímavých věcí od depilátoru přes masážní zařízení, pomůcku při zasazování rostlin atd...

Nakonec jsem náš AZ kvíz utla a zavolala mamině, jestli náhodou neví, co to je a vzhledem k tomu, že to nemá cenovku, tak kolik to stojí. Mamina v telefonu prskala smíchy a mě pořád nic nedocházelo.

Už trochu nervózní jsem její smích překřičela a nakonec se od ní dověděla, že jsou to vibrátory z jednoho erotického obchodu, který končil a dal je mému tátovi jako poděkování, že jim pomohl se stěhováním :o)))))).
 
A ta paní?? Vzala si hned 4 kousky, že prý pracuje jako zdravotní sestra a že se TO určitě užije :o)))))
No, smály jsme se s maminou ještě hodně dlouho :o)) 
 
Ryta

Ryto, za kolik jste paní vibrátory prodala? Je pravda, že z prodejny s nábytkem se s vibrátory příliš často nevychází, ale je mi divné, proč zdravotní sestra potřebuje tolik "pomocníků" :-))!
Reklama