Vibrátory se do podvědomí lidí dostaly v třicátých letech. Tehdy se používaly hlavně k léčbě sexuálních potíží. Naštěstí je tomu dnes zcela jinak a vibrátory a dilda jsou otázkou příjemného sexu, i když i ty sexuální problémy dokáží vyřešit. To si mnohé z nás ani neuvědomují. Ženy se zbytečně trápí milováním bez orgasmu, nebo jednoduše nevědí jak na to. Většina žen dokáže dosáhnout vyvrcholení stimulací poštěváčku. Díky vibrátoru se to daří daleko rychleji a spolehlivěji. Ale jak si vybrat, jak zjistit, který bude vyhovovat a jaké jsou možnosti?

 

V první řadě musíte znát rozdíl mezi vibrátorem a dildem. Dildo je nevibrující náhražka penisu, často se dá připevnit k podlaze, židli, stolu, je opatřen přísavkou. Vibrátor jednoduše vibruje a má mnoho tvarů a velikostí. Dalo by se říct, že daleko víc než dilda.

 

Dělíme je na vaginální a anální

Standardní vaginální vibrátor, který se používá hlavně v začátcích, kdy s vibrátory začínáme, bývá většinou o rozměrech kolem 12 cm délky a 2 cm šířky. Na těchto menších náhražkách se žena naučí poznat své tělo, zjistí co potřebuje, jestli větší pomůcku, nebo z jiného materiálu a hlavně, jsou nejlevnější. Takže když nebude vyhovovat, tak vás to nebude moc mrzet.

 

Velmi vyhledávané jsou vibrátory o velikostech od 17 cm délky a 4 cm šířky. Vyrábí se většinou z gelového materiálu, nebo s pěnovou výplní. Pak existují speciální anální vibrátory, které bývají o rozměrech 10 cm délky a 1-2cm šířky. Ty jsou skutečně určeny jen pro anální stimulaci a to díky příznivému rozměru. Ovšem není problém s ním stimulovat i klitoris, vagínu a následně provozovat anální dráždění. Problém může nastat jen v tom, že vaginálně ženu neuspokojí.

 

Zaměříme-li se na vaginální vibrátory, tak potom fantazie výrobců už opravdu nezná meze, což je myslím jen dobře. Jsou vibrátory pevné, plastové a hladké, dále pak kovové, pěnové, gelové a ohebné, z umělé kůže, žilnaté, různobarevné i barvy pokožky. Skutečně je jich mnoho.

 

Poslední novinkou u nás je vibrátor z takzvané umělé kůže. Taková pomůcka na vás skutečně musí zapůsobit. Jeho tvar i povrch velice věrně připomíná mužský penis. Je neuvěřitelně jemný a pokud by vám ho někdo vložil do ruky, měla byste zavřené oči, nepoznala byste rozdíl mezi pravým penisem a vibrátorem. Cenově je sice dražší než jiné pomůcky, ale vyplatí se. Dnes se z umělé kůže vyrábí i vagíny, torza zadečků a dokonce i panny.

 

Obměna vibrátoru

Pořídíte-li si vibrátor a po nějakém čase vás začne nudit, pak není nic jednoduššího než ho vylepšit. Na našem trhu jsou k dostání silikonové návleky s trny, nopky a ozdobami. Takový návlek se navlékne na vibrátor. Jakmile spustíte vibrace, trny návleku se rozechvějí a dokáží skutečně velmi příjemně přivodit orgasmus. Tento návlek se dá samozřejmě nasadit i na penis.

 

Ať už si koupíte vibrátor tenký, tlustý, gelový nebo z kovu či plastu, tak byste rozhodně neměly zapomenout na lubrikační gel. Bez lubrikantu by pro vás používání vibrátoru nemuselo dopadnout dobře.

Článek byl vypracován ve spolupráci s www.amorek.cz 

Pokud toužíte váš partnerský či manželský sex ozvláštnit a zbavit zaběhlého stereotypu, navštivte stránky www.amorek.cz. 

 

Reklama