Zapojí všechny svaly v těle
Jedním z nejpádnějších důvodů, proč jsou vibrační plošiny při cvičení tak oblíbené, je jejich schopnost zapojit všechny svaly v těle. Speciální vibrační technologie dokáže aktivovat všechny svalové skupiny, čímž působí mnohem efektivněji, než když pracujete se strojem přímo zaměřeným na jednu konkrétní část těla. Následně tak přichází na řadu všechny další bonusy, co tento způsob cvičení přináší.

Díky vibrační plošině spálíte mnohonásobně více kalorií, a navíc se zmírní projevy celulitidy, což ocení hlavně dámy. Při pravidelném cvičení dochází k celkovému zlepšení krevního oběhu. Daná osoba získá lepší držení těla, pocítí zvýšenou svalovou sílu a pružnost, avšak současně dochází také ke snížení svalové bolestivosti, jelikož svaly budou podstatně více trénované.
Pořiďte si vibrační plošinu domů
Patříte mezi vyznavače aktivního životního stylu a posilování těla je váš koníček? Pokud je vaše odpověď kladná, jistě popřemýšlejte nad tím, že si plošinu pořídíte také domů. Jestliže netušíte, jakou vibrační plošinu zakoupit, nevadí, to není žádný problém. Navštivte webové stránky eFitness.cz, kde naleznete spoustu cenných rad, případně se můžete poradit přímo s prodejci.

Kromě cenných rad můžete na eFitness získat mnohem více. V jejich internetovém obchodě naleznete pestrou škálu zboží, a to nejen plošiny, ale také další super vychytávky jako běžecký pás, díky němuž můžete běhat za jakéhokoliv počasí, anebo třeba sportovní výživu. V případě, že si zboží před koupí raději naživo prohlédnete a osaháte, navštivte jejich kamennou prodejnu v Praze 5 - Nové Butovice.
 

Reklama