Blanka nemá problém přiznat, že sex je pro ni důležitý. Má ho ráda, umí si ho užívat, přesně to samé žádá od svých partnerů. Většinou se setkala jen s pozitivní odezvou, ale u současného přítele řeší situaci, kdy jí odmítá dát to, co ona nejvíce miluje. I přesto, že zpočátku tuto intimní věc dělal, bez jakýchkoliv připomínek či stěžování si, že se mu to nelíbí. Blanka tedy přemýšlí, jestli je to důvod ho opustit.
„Orální sex je pro mě velkým potěšením. Ráda ho praktikuju a stejně to mám i naopak, když se mi muž dostatečně věnuje. Je to pro mě vlastně jediný způsob vyvrcholení, jelikož při sexu se mi to nedaří. Nechci si orální potěšení právě z tohoto důvodu odepírat,“ přiznává Blanka. Ta je zaskočená partnerovým chováním, které se jí ani za mák nelíbí. Nechápe, proč najednou obrátil, když zpočátku tuto erotickou praktiku dělal. Dokonce to vypadalo, že i rád. „Přijde mi, jestli to nebylo jen kvůli tomu, abych se do něj zamilovala. Jak jinak si vysvětlit, že po půl roce vztahu mi to najednou nechce dělat?“

Blanka se samozřejmě svého přítele na danou situaci zeptala. On zpočátku tvrdil, že se nic neděje, ale postupem času musel s pravdou ven. „Chvilku trvalo, než přiznal barvu, ale řekl mi, že to nerad dělá. Zajímalo mě, proč se tedy do toho nutil, když se mu to tak příčí. Na to jsem už odpověď nedostala. Pro někoho je to naprostá banalita, já to tak nevnímám. Vždy mě navíc hrozně naštve, když si to milostpán nechá ode mě udělat pusou a já pak nic. Přijde mi to sobecké chování.“ Blanka si uvědomuje, že to není zcela běžný důvod k rozchodu. Ona ale nechce být s někým, kdo tuto sexuální praktiku odmítá dělat. Odmítá toho, kdo ji neuspokojí tak, jak ona si přeje.    

Čtěte také:

Uložit

Uložit

Reklama