Intenzivní, smyslná, neodolatelná. Přesně taková je nová dvojice vůní Attraction Sensation od společnosti Avon. Jelikož naše redakční složení je ve znamení žen, otestovaly jsme vůni pro ni.

Jak nám voní tahle novinka?

Žaneta Podlahová

Tahle vůně od společnosti Avon je velmi výrazná, podmanivá, zkrátka sexy. Dovedu si ji představit jako večerní vůni, když jdete na rande nebo na nějaký speciální event. Vypovídá o ženě, že je sebevědomá. Oceňuji dlouhou výdrž a intenzitu.

Veronika Bulánková

Vůně Attraction Sensation od Avonu je přesně taková, jako jsem podle názvu očekávala, tedy velmi smyslná. Dokážu si představit, že když ke mně partner přivoní, zcela ho omámí. A to v pozitivním smyslu slova! Šťavnatost jí dodávají tóny švestky, jejichž vůni mám v parfémech velice ráda. Švestku dobře doplňuje květ arabského jasmínu, který se rozline krátce poté. Vypadá to, že vůně má i slušnou výdrž. Stříkla jsem si jen dvě kapky na zápěstí, a ještě večer jsem ji cítila.

Marta Kratochvílová

Vůně Attraction Sensation od Avonu je velmi příjemnou vůní, hodící se spíše na večer a ke zvláštním příležitostem. Vůně je lehce orientální, avšak ne příliš silná. Zjemňuje ji švestka a květinové tóny. Hodí se pro mladé i starší dámy. Má skvělou výdrž, oproti některým dražším vůním od jiných značek.

Michaela Malečková

Vůně mě zpočátku zaujala svým designem, který je velmi zajímavý. Samotná vůně je na mě příliš silná, jsem zvyklá na ovocné a jemné květinové vůně. Je vhodná spíše na výjimečné příležitosti než na denní používání.

Karolína Waberová

Vůně, kterou jsem měla možnost vyzkoušet, podle mě kombinuje dvě důležité věci. Je svěží a sexy smyslná zároveň. Cítím z ní orient a také květiny, ale protože nejsem odborník, nevím, jaké přesně. Je to ale vůně, která určitě zaujme. Během týdne se mě několik kamarádek a kamarádů zeptalo, jestli jsem změnila parfém, což rozproudilo většinou debatu právě o tom, z čeho omamná vůně pochází. Vonět vydrží intenzivně zhruba 8 hodin, ale i potom je celý den na kůži cítit. Líbí se mi také design flakonu, který má teď vyhrazené čestné místo v mojí koupelně.

Více informací naleznete zde.

Přečtěte si také:

Reklama