Již několik měsíců probíhají stavební úpravy na budově, ve které se nachází i naše firma. Vypadá to tu jako jedno velké staveniště. Když došlo i na přestavbu WC, na dveřích se objevila cedulka: NEPOUŹÍVAT, choďte prosím na dvůr.

 

To nás opravdu pobavilo, protože jsme čekali na dvoře přinejmenším nějaké náhradní WC, ale kde nic, tu nic… Naštěstí se tu po nějakém čase skutečně objevily dvě přenosné „kadibudky“, i když jsme přemýšleli, zda není větším „luxusem“ samotný dvůr než v nejhorších teplech dva týdny nevyprázdněná budka. Takže to došlo tak daleko, že raději chodíme na městské toalety za poplatek, které naštěstí nejsou tak daleko.

 

A právě dnes se stalo to, že se moje kolegyně s překříženýma nohama rozhodla, že bude muset budku navštívit. Utíkala, utíkala… a já za chvíli slyším již zmíněné volání o pomoc. V té době, kdy konala svoji potřebu, totiž přijelo nákladní auto a než vůbec zareagovala nebo spíše „to“ dodělala a stihla se obléknout, nadzvedla se spolu s budkou na korbu auta a to se ji jalo odjet vyprázdnit.

 

Koukala jsem nevěřícně z okna a volala na řidiče, když moje kolegyně s noblesou a  úsměvem na tváři vyšla z budky, seskočila z korby auta, poděkovala řidiči a odešla. Pohled nejen na ni, ale hlavně na vyjeveného řidiče mě vážně dostal. Ještě teď se tomu s mojí záchodovou hrdinkou smějeme a doufáme, že i Vás jsme alespoň trošičku pobavily…

 

Pěkný sluníčkový den, plný smíchu…

 

 

                                                                nikinik

 


Děkujeme za článek. Celá redakce se opravdu pobavila.

Přejeme taky hezký sluníčkový den.

redakce@zena-in.cz

Napište nám i další články. Předem vám děkujeme, milé čtenářky.

Reklama