Děkujeme další příspěvek na dnešní téma. Je od čtenářky s nickem vahaberuska a vy se v něm dočtete, jaké jsou její triky na krásu..

Dobrý den, zaujal mě váš článek, a proto jsem se rozhodla napsat.

Vezmu to od hlavy až k patě, tak říkajíc.

Mám mastné vlasy, navíc řídké, tak mám o problém více.

K holiči chodívám tak 2x až třikrát ročně na sestřich. V předjaří si koupím zinek či jiné preparáty na podporu růstu vlasů. Obvykle zabere, byť na chvilku. Barvit vlasy si umím naštěstí sama. S přibývajícím věkem chci zakrýt šediny..

Na kosmetiku chodím pouze vytrhat obočí, a na depilaci s bradou. V mezičase to řeším opilcou, jenže není to ono, rychleji pak naroste. Tvar obočí a barvu nijak zvlášť řešit nemusím, byla jsem před 2 lety na pernamentním make upu právě na obočí.

Ruce???? No to je kapitola sama o sobě. Každý rok si dávám předevzetí, že o ně budu lépe pečovat.

Nohy jsou naopak má silná stránka. Codím pravidelně na pedikuru, a mažu si je. Používám sádlo s kopřivami, či jiný výrobek na ten způsob. Nohy nemám tak popraskané. Osvědčilo se.

Vahaberuska

Sádlo s kopřivami si připravujete doma sama?

Jak o sebe pečujete vy, milé ženy-in? Co se vám na sobě nejvíc líbí?A co nejmíň? Jak se snažíte udržet mládí, krásu, svěžest? Máte také nějaké zaručené recepty, které fungují? Prozradíte nám něco ze své krášlící kuchyně?

redakce@zena-in.cz

Reklama