Jaro patří tradičně k jedněm z nejsilnějších období úvěrových společností. Jakoby sluneční paprsky odhalily, že je třeba zrekonstruovat byt nebo nakoupit nové spotřebiče. PROFI CREDIT teď navíc připravil pro své klienty i zajímavou soutěž. Ceny jsou více než lákavé.

proficredit

Soutěž probíhá od 23. dubna do 8. července 2013. Přihlásit se do ní můžou všichni, kdo si v tomto období vezmou u společnosti PROFI CREDIT úvěr. Stačí jen zavolat na bezplatnou linku 800 800 180 a pak se registrovat na webu www.stylovapujcka.cz. A získáte hned dvakrát, nejdřív půjčku a pak hodnotné dárky. „Hlavní cenou je osobní automobil, vyhrát mohou naši klienti ale i televizor, tablety nebo telefony. Výhry rozdáváme každý den, takže šance je poměrně vysoká,“ vysvětluje princip soutěže marketingový ředitel PROFI CREDIT Ondřej Šmakal.

Zaměstnanecký úvěr na cokoliv

Soutěž o hodnotné ceny se týká klientů, kteří si od dubna do července vezmou u PROFI CREDITu zaměstnanecký úvěr. Ten je určen těm, kteří potřebují peníze hned, a banka jim finanční podporu poskytnout nechce. Zaměstnanci, důchodci a maminky či otcové na mateřské nebo rodičovské dovolené si můžou půjčit od 10 000 do 166 000 korun. Podmínkou je pravidelný měsíční příjem, trvalý pobyt v České Republice, a pokud klient není dostatečně bonitní, je třeba ručitel.  „Zaměstnanecký úvěr poskytujeme bez poplatku, vyžadujeme minimum dokladů, peníze dostane klient na účet do 24 hodin a může si vybrat délku splácení od jednoho roku do čtyř let,“ popisuje úvěr ředitel PROFI CREDIT Rudolf Cejnar. Velkou výhodou je také to, že půjčka není účelová, klient tedy může peníze použít na cokoliv. Kolik nakonec za půjčku zaplatíte, si můžete velice snadno spočítat na přehledné kalkulačce, kterou najdete na www.proficredit.cz.

proficredit

Živnostníkům na míru

Oblíbená je ale i řada půjček šitá na míru potřebám živnostníků a drobných podnikatelů. „Výhodou je, že klienti mohou výši úroku úvěru ovlivnit sami. Čím více dokumentů pro zajištění úvěrů dodají, tím lepší získají cenu,“ říká Ondřej Šmakal. Podnikatelé si mohou u PROFI CREDITu půjčit od 30 000 do 300 000 korun a vybrat si mezi jednoduchou podnikatelskou půjčkou, startovacím, překlenovacím či účelovým úvěrem. Startovací úvěr je vhodný pro začínající živnostníky, kteří neuspějí v bance. Překlenovací úvěr pomůže při překonání sezónních výkyvů či dočasné platební neschopnosti. Účelový úvěr pomůže třeba při větší modernizaci dílny či vybavení kosmetického salónu.

Reklama