Léto se blíží a s ním samozřejmě i doba dovolených. Řada lidí, ale nemá na vysněný odpočinek u moře dost peněz, a tak jim nezbývá než si vzít úvěr.  Aby bylo jeho splácení příjemnější, připravila společnost PROFI CREDIT pro své klienty zajímavou soutěž. A ceny jsou více než lákavé.

Proficredit

Soutěž probíhá do 8. července 2013. Přihlásit se do ní mohou všichni, kdo si v tomto období vezmou u společnosti PROFI CREDIT úvěr. Stačí jen zavolat na bezplatnou linku 800 800 180 a pak se registrovat na webu www.stylovapujcka.cz. A získáte hned dvakrát, nejdřív půjčku a pak hodnotné výhry. „Hlavní cenou je osobní automobil, vyhrát mohou naši klienti ale i televizor, tablety nebo telefony. Výhry rozdáváme každý den, takže šance je poměrně vysoká,“ vysvětluje princip soutěže marketingový ředitel PROFI CREDIT Ondřej Šmakal.

Úvěr na dovolenou nebo na novou pračku

Do soutěže o hodnotné ceny se můžou zapojit všichni klienti, kteří si od dubna do července vezmou u PROFI CREDITu zaměstnanecký úvěr. Zaměstnanci, důchodci a maminky či otcové na mateřské nebo rodičovské dovolené si můžou půjčit od 10 000 do 166 000 korun. „Zaměstnanecký úvěr poskytujeme bez poplatku, vyžadujeme minimum dokladů, peníze dostane klient na účet do 24 hodin od schválení a může si vybrat délku splácení od jednoho roku do čtyř let,“ popisuje úvěr ředitel PROFI CREDIT Rudolf Cejnar. Velkou výhodou je také to, že půjčka není účelová, klient tedy může za peníze koupit letní dovolenou, domácí spotřebiče nebo zaplatit rekonstrukci bytu. Kolik nakonec za půjčku zaplatíte, si můžete velice snadno spočítat na přehledné kalkulačce, kterou najdete na www.proficredit.cz.

Proficredit

Živnostníkům na míru

Oblíbená je ale i řada půjček „Pro Vaše podnikání“ šitá na míru potřebám živnostníků a drobných podnikatelů. „Výhodou je, že klienti mohou výši úroku úvěru ovlivnit sami. Čím více dokumentů pro zajištění úvěrů dodají, tím lepší získají cenu,“ říká Ondřej Šmakal. Podnikatelé si mohou u PROFI CREDITu půjčit od 30 000 do 300 000 korun a vybrat si mezi jednoduchou podnikatelskou půjčkou, startovacím, překlenovacím či účelovým úvěrem. Startovací úvěr je vhodný pro začínající živnostníky, kteří neuspějí v bance. Překlenovací úvěr pomůže při překonání sezónních výkyvů či dočasné platební neschopnosti. Účelový úvěr pomůže třeba při větší modernizaci dílny či vybavení kosmetického salónu.

PRofi credit

Reklama