Úvěrové společnosti se předhánějí v tom, kdo získá víc klientů. A proto připravují nejrůznější věrnostní akce. Například jedna z nejvýznamnějších českých nebankovních společností PROFI CREDIT rozdává od dubna klientům 2000 korun.

„Našich klientů si vážíme a chceme je motivovat, aby si u nás půjčovali dál a doporučili nás také svým známým,“ říká k akci marketingový ředitel společnosti PROFI CREDIT Ondřej Lokvenc.

Každý klient, který PROFI CREDITu doporučí nového klienta, dostane zajímavou finanční odměnu. „Jakmile nový klient podepíše smlouvu a zaplatí první splátku, dostane od nás ten, kdo ho doporučil, 2000 korun,“ vysvětluje Ondřej Lokvenc a dodává: „Pokud stávající klient získá dva nové klienty, odměny mu pokryjí jeho vlastní splátku půjčky. Když bude někdo šikovný a získá více nových klientů, může mít úvěr úplně zadarmo.“ Více se o akci dozvíte na www.odmenaprovas.cz/.

Profi credit

Úvěr rychle a snadno

PROFI CREDIT poskytuje v Česku půjčky už více než 15 let a patří mezi pět největších nebankovních společností u nás. K nejoblíbenějším půjčkám patřízaměstnanecký úvěr www.proficredit.cz/pro-obcany/zamestnanecky-uver, který je určen pro zaměstnance, důchodce i rodiče na rodičovské dovolené. V jeho rámci si lidé mohou půjčit 10 000 až 166 000 korun. Zaměstnanecký úvěr vychází vstříc těm, kteří potřebují finance rychle, a banka jim je poskytnout nechce. „Klienti nemusejí uvádět důvod, na co chtějí půjčku použít a s penězi si mohou dělat, co chtějí. Zaměstnanecký úvěr od PROFI CREDITu dostanou klienti bez poplatku a je jen na nich, kolik a jak dlouho chtějí splácet,“ vysvětluje ředitel PROFI CREDIT Rudolf Cejnar. Na www.proficredit.cz si může každý na přehledné kalkulačce snadno spočítat, kolik nakonec za půjčku zaplatí. PROFI CREDIT neúčtuje žádné skryté poplatky.

Půjčky využívají i živnostníci

Pokud si chcete například otevřít kosmetický salón nebo koupit masážní stůl, má PROFI CREDIT půjčku šitou na míru i pro Vás. Podnikatelský úvěr je určený živnostníkům a drobným podnikatelům ke konkrétnímu účelu v podnikání, jako je například modernizace salónu, obchodu nebo nákup profesionálního vybavení. Podnikatelé a živnostníci si můžou půjčit 30 tisíc až 110 tisíc korun a splácet až čtyři roky. „Výhodou pro živnostníky je, že neposuzujeme jejich příjmy, ale obrat,“ říká Rudolf Cejnar. Více na www.proficredit.cz nebo na bezplatné lince 800 166 000.

Reklama