To je sice trochu přehnané, ale čtenářka Míša by půjčila všechno. Proč, to si můžete přečíst v dalším příspěvku.

Přeju Vám, abyste i nadále nezažila žádnou špatnou zkušenost. Moc děkuju za příspěvek, milá Míšo.


Přemýšlím o dnešním tématu a nenapadá mě vůbec nic, co bych nepůjčila. Půjčila bych klidně všechno, asi vůbec nejsem typ člověka, který by nějak lpěl na věcech. Všechno se dá nějak nahradit... I když asi kartáček na zuby bych po nikom nechtěla používat :-) Koupila bych si nový :-)

Nevím, čím to je, možná nemám žádnou špatnou zkušenost, nebo že bych byla zvyklá? Mám mladší ségru, která mi už odmalička brala všechno - oblečení, boty, krémy, knížky... Nejdřív mi to vadilo, ale nemělo cenu se s ní hádat, stejně si to pak vzala tajně a ještě mi tvrdila, že to neudělala. Takže jsem jí nechala bejt, aby si brala, co chce, musim ale říct, že vždycky všechno v pořádku vrátila. To samý mi dělala spolubydlící na koleji - s tou jsem se ale občas hádala, protože se stávalo, že mi vrátila oblečení špinavé nebo roztrhané. Naštěstí jsme spolu bydlely jen rok.

Když jsem pak začala bydlet s přítelem, byl to pro mě ráj. Nic si nepůjčoval, co by taky mohl? :-) Jednou se zeptal, jestli by mu nevadilo, kdyby si půjčil nějakou mou knížku. Zírala jsem jako blázen - proč se na takovou hloupost ptá? Přece ty knížky tam jsou, aby se četly, ne? Zatím nám to funguje... i bez půjčování :-)

Všechny zdravím.

Míša

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne je: Co byste nikdy nikomu nepůjčila?

  • Máte něco, co byste opravdu nikomu nepůjčila?
  • Proč?
  • Jakou máte zkušenost s půjčováním?
  • Vrací se vám věci, nebo spíš naopak?
  • Co nejcennějšího jste kdy někomu půjčila?

Pište, budu se těšit na vaše příspěvky. Jedna z vás získá dárek: knížku Putování s knihou (autoři P. Kovařík, B. Frajerová). Příspěvky posílejte dnes do 14.30 hodin. Těším se, adresu už znáte: redakce@zena-in.cz, heslo PŮJČOVÁNÍ. Moc děkuju za vaše příspěvky!

pujc

Reklama