Epizoda 5

V další epizodě seriálu Odsouzené jste mohli (v posunutém vysílacím čase: od 21.00 hodin) na TV Barrandov vidět začátek velkého vyšetřování. Někdo zaútočil na Nevadu, ale kdo to byl? Další pořezaná žena se našla v umývárně. Ředitel Bílek se proto rozhodl zavést tvrdá opatření.

Za Eviným manželem Romanem přišel právník David Typolt a požadoval zaplacení právních konzultací, za které mu Roman už dlouho dluží. Ten ale platbu odmítl, tak David vyrazil za Eviným otcem. Od něj se dozvěděl o podivných okolnostech Evina uvěznění.

Roman se od vyděrače dozvěděl o únosu Filipa z nemocnice...

Koprodukční česko-slovenský seriál Odsouzené, který natáčí TV Barrandov a TV JOJ, můžete sledovat každé pondělí a středu od 21.00 na TV Barrandov. Hlavní hrdinka Eva, kterou mistrně ztvárnila slovenská herečka Zuzana Mauréryová, je vhozena do prostředí, které jí není v žádném případě přirozené. Přesto se do podobného prostředí může špatným řízením osudu dostat vlastně každá žena.

  • Nestihli jste některý z dílů seriálu Odsouzené? Nevadí, přehrajte si ho na stránkách TV Barrandov zde: Odsouzené!

Sledujte tento zajímavý seriál a diskutujte o jednotlivých dílech vždy den po odvysílání na televizní obrazovce v magazínu Žena-in!

Která z odsouzených žen v seriálu je vám nejsympatičtější? Co si myslíte o Romanovi?

Reklama