Po přečtení dnešního článku o paní, co díky luštění získala a stále získává výhry, jsem myslela, že je to o mně. Já taky jsem takovýto soutěživý typ. Žádná křížovka, co existuje v našich časopisech, si není jistá tím, že ji nevyluštím až do konce. A samozřejmě i tyto vyluštěné křížovky posílám, abych vyhrála. A to se mi docela daří. Když nepočítám drobné kosmetické výhry třeba od Žena-in, tak třeba mezi mé největší výhry patří peníze, za které jsem si pořídila novou sedačku, video či zájezd k moři.

Ovšem zatím nejkurioznější výhra byla v létě 2005. Bylo k polednímu a mně zvonil mobil. Mužský hlas mi oznámil, že mi veze výhru - limonády a nějakou velkou bednu. Ptal se, kam mi to má dát, jelikož potřebuje podpis za převzetí. Odpověděla jsem, aby přijel ke mně do práce a že na něho budu čekat na vrátnici. Ani ne za půl hodiny mi volají vrátní, že přijel náklaďák a šofér začíná skládat palety s pitím. Ihned jsem vystartovala k vrátnici. A opravdu! Mladý řidič byl na korbě auta a druhý skládal z velké palety plastové lahve. "Paní, proboha, tady to nemůže zůstat, co by tomu řekl pan ředitel," na mě vrátní zvolali. Šla jsem k řidiči a poprosila jsem, jestli by se mnou nezajel domů, že tam to pití složíme. Když viděl můj zkroušený obličej, přitakal. Ono totiž těch balíků bylo 180! (slovy sto osmdesát!), v každém balíků bylo 6 lahví po 1,5 l, takže si umíte představit tu váhu při skládání. Ještěže bydlíme v rodinném domku. Šofér se závozníkem mi nosili balíky ke schodům a já od schodů dovnitř. Skládala jsem balíky na schody vedoucí do 1. patra. Za chvíli byly plné ovocné limonády.

Po půl hodině, když jsem položila poslední balík na schod a chtěla dům uzamknout, na mě volá závozník, že ještě tu mám tu velkou bednu. Měla rozměr 1,5×1,5 m. Po rozbalení jsem zjistila, že v ní je obrovská Hi-Fi věž a obrovskými repráky. Dala jsem ji do koupelny, protože, kdybych ji nechala na chodbě, nikdo už by se do domu nedostal. Moc jsem poděkovala mým "pomocníkům", podepsala jim dodací list a celá splavená jsem letěla zpět do práce. No a celé léto jsme měli co pít při poslechu báječných CD (samosebou, že výherních).

Proto říkám, že luštit, posílat kupony a výstřižky z různých výrobků se určitě vyplatí (aspoň to tak u mě zatím je). Jediné, na co si netroufnu, je soutěžení v televizních soutěžích, i když při jejich sledování říkám odpovědi nahlas, až mi ten můj říká: "Hele, mamino, nechceš se tam taky přihlásit?" Já na to, že ne, protože, kdyby na mě zamrkala kamera, tam ztuhnu a oněmím.

Jo a ještě něco, kvůli té mé droze - křížovkám - mi má rodina doma neřekne jinak, než MÁMA KŘÍŽOVKA.
Hodně radosti při luštění, sázení a hlavně nad výhrami přeje
Januše
Jste dítětem štěstěny! A tolik vody bych si nechala líbit, i když nevím, kam bych ji uložila. Luštěte dál - je vidět, že se vám daří.
Vyhráli jste tak obrovskou výhru jako Januše? Podělte se s námi o vaše příběhy..
 

téma na středu: 

Soutěžíte, luštíte, hádáte, vystřihujete?
   Kde? V televizních pořadech, časopisech?

   Vyhráli jste někdy něco?
         Připadá vám to jako zbytečné vyhazování peněz?
            Chtěli byste to zkusit, ale nemáte odvahu?
     Závidíte těm, kteří vyhráli?

Napište své příspěvky na:

 redakce@zena-in.cz
Reklama