Dlouhé měsíce šlo o přísně střežené tajemství, teď se o něj s Vámi konečně můžeme podělit! Pořadatel Muže roku 2015 David Novotný získal pro finále velmi vzácného hosta. Před dvěma lety uvítal Náchod oficiální dvojnici britské panovnice Alžběty II. Mary Reynolds, letos na vyhlášení výsledků dorazí také oficiální dvojnice, tentokrát však prozměnu královniny snachy Catherine. Heidi Agan jako by vévodkyni z Cambridge z oka vypadla!

kate

Pětatřicetiletá Britka, o které pravidelně píší přední světové deníky coby o celebritě, se dříve živila jako servírka. Brala v přepočtu kolem 140 korun za hodinu práce. A právě v práci si jí všimli zákazníci a začali ji na neuvěřitelnou podobu s oblíbenou Kate Middleton upozorňovat. Rozhodla se proto příležitosti využít a rozjela novou kariéru.

kate3

Dnes tato dvojnásobná matka (má děti ve věku 6 a 13 let) létá za prací po celém světě první třídou a je považovaná za dvojnici Kate číslo jedna.

kate2

„Je nám velikou ctí, že nás Heidi Agan navštíví. Přiletí již ve čtvrtek 20. srpna, zúčastní se tiskové konference a také se setká s ‚Mužem světa‘ - Neilem Perezem, jenž se pyšní titulem Mister International. V pátek 21. 8. dvojnici Kate Middleton čeká cesta do Náchoda, kde navštíví i Královéhradeckou lékárnu, přijme ji starosta Jan Birke a bude mít také možnost navštívit náchodský zámek. Večer se zúčastní finálového večera Muže roku 2015. Noc samozřejmě stráví v prezidentském apartmá Hotelu Beránek,“ upřesnil program dvojnice Kate David Novotný.

kate4

Přestože jde o dvojnici, Heidi Agan bude mít bezpečnost zajištěnou téměř stejnou, jako by šlo o originál. Mimořádná opatření začnou už v Praze, ochranka se ale od ženy, která a do Náchoda si přiveze šaty totožné s těmi, které nosí pravá Kate, nevzdálí na krok ani v Náchodě.

„Na soutěžící se opravdu velmi těším. Bude to vlastně poprvé, kdy zasedám v porotě podobné pánské soutěže,“ vzkázala do Česka Heidi Agan.

muzi

Na magazínu Žena-in právě probíhá VELKÉ HLASOVÁNÍ O MUŽE ROKU MAGAZÍNU ŽENA-IN! Zapojte se také a vyberte toho NEJ!

Zdroj: tisková zpráva

Reklama