cl.jpgFoto: Shutterstock

Rozhovor se v USA vysílá dnes a Meghan přijala pozvání pravděpodobně i proto, že Ellen je její a Harryho dobrá přítelkyně. Sama moderátorka o nich tvrdí, že jde o nejroztomilejší pár, který je nohama na zemi.

Meghan Markle v rozhovoru mimo jiné prozradila, jak se daří dceři Lilibet Dianě, která přišla na svět letos v červnu. Prý jí momentálně rostou zoubky a každá maminka určitě ví, že jde o velmi náročné období pro všechny členy rodiny.

Zavzpomínala také na období, kdy jako herečka obcházela konkurzy na filmové a seriálové role. Jezdila prý tehdy na konkurzy starým Fordem, který měl rozbité zamykání dveří v přední části, takže se do auta dostávala kufrem. Kdyby ji prý někdo přistihl, byla odhodlaná předstírat, že v zadní části svého vozidla něco hledá. Byla ostatně herečkou.

Na rozhovor se Meghan oblékla do bílé halenky s nabíranými rukávy a průstřihy, ke kterým měla černé kalhoty. Působila uvolněným dojmem, smála se a vtipkovala, což byl velký rozdíl oproti staršímu rozhovoru s Oprah. Zdá se, že je mimo sevřený protokolární život královské rodiny opravdu spokojená a šťastná.

Zdroje: People, the Guardian, Youtube Acess

Reklama