kate.jpg

William a Kate jsou v Pákistánu na pětidenní cestě a setkávají se s tamními představiteli. Včera dorazili na recepci do Islamabadu, pořádanou britským vysokým komisařem Thomasem Drewem. Kate na sobě měla zelené třpytivé šaty v barvách Pákistánu a William tradiční oblek šerwani.
 
Mezi hosty recepce byli také významní pákistánští podnikatelé, hudebníci, herci či členové vlády. Předtím se William se svou chotí setkali se studenty a poobědvali s premiérem a bývalou kriketovou hvězdou Imranem Khanem. Ten byl před lety přítelem princovy matky Diany. Během oběda s premiérem na sobě Kate měla shalwar kamez - tradiční pákistánské oblečení složené z dlouhých zelených šatů a kalhot. Outfit pochází z dílny britské návrhářky Catherine Walker. Shalwar kamez, ovšem ve světle modré, měla na sobě Kate i během příletu do Pákistánu.

kate-1.jpg

Foto: Profimedia  

Královský pár během návštěvy Pákistánu navštívil také národní park Margalla Hills na úpatí Himalájí a setkal se s dětmi, které se účastnily aktivit zaměřených na ochranu životního prostředí. Také se setkali s pákistánským prezidentem Arifem Alvim a první dámou Saminou Alvi. Při tomto setkání na sobě měla vévodkyně královsky modrou tuniku a kalhoty od pákistánské návrhářky Maheen Khan. 
 
William a Kate jsou prvními členy královské rodiny, kteří oficiálně navštívili zemi Commonwealthu, od doby, kdy ji v roce 2006 navštívil princ z Walesu a vévodkyně z Cornwallu. Své stopy v Pákistánu zanechala taky Williamova matka, princezna Diana. Ta sem před svou smrtí v roce 1997 zavítala na několik charitativních pracovních cest.

Který outfit vévodkyně Kate se vám líbí nejvíc?

Reklama