Při pohledu na šaty vévodkyně, jsme se neubránily vzpomínce na film Pretty Woman, ve kterém Vivian v podání Julie Roberts dorazila na zápas póla rovněž v šatech s puntíky. Měla to ale naopak než Kate – na hnědé látce byly v jejím případě bílé puntíky. Naproti tomu vévodkyně zvolila bílý model s hnědými puntíky. Šaty s dlouhým rukávem od Allesandry Rich působily velmi vzdušným dojmem a štíhlou postavu ještě podtrhoval pásek. 

cl.jpg
Foto: Profimedia

Kate si k nim vzala hnědé lodičky a psaníčko a také stylový doplněk v podobě kloboučku s bílými kvítky od Sally-Ann Provan. Outfit doplňovaly visací diamantové náušnice s perlami a vévodkyně nezapomněla ani na svůj zásnubní prsten. Vlasy si nechal učesat do uhlazeného drdolu.

Ihned se také začalo mluvit o tom, že zvolený outfit je poctou Williamově zesnulé matce princezně Dianě. Ta se na Royal Ascot objevila v roce 1988 rovněž v puntíkovaném modelu.

profimedia-0416514777.jpg
Foto: Profimedia

Šaty s puntíky samozřejmě nejsou předurčené jen k tomu, aby se nosily na dostihy či závody v pólu. Během léta je vynosíte v podstatě kamkoli – do práce, na procházku i na romantickou večeři. V nabídce e-shopů jsou k mání různé barevné variace i střihy, takže si každá žena najde svůj ideální model.

satykol.jpg
Foto se souhlasem: Zoot (972 Kč), House (399 Kč), Aboutyou (2 569 Kč)

Zdroje: Vogue, Harper’s Bazaar, Profimedia, Elle

Reklama