katee.jpgFoto: Profimedia

Kate v bílých šatech s černými knoflíčky značky Suzannah, které měla na sobě už v roce 2019 na Wimbledonu, vypadala nádherně. Tentokrát v nich dorazila do jižního Yorkshiru, aby pomohla vyložit a roztřídit dary pro místní dětskou banku. Poté promluvila s rodinami o svých zkušenostech s dětskými bankami. V souladu s novými pokyny na sobě měla Kate také květinovou roušku. Je jisté, že se ji fanynky královské rodiny budou rychle snažit napodobit a pořídí si minimálně podobnou roušku.

saty.jpgFoto: Profimedia

Kate navštívila dětskou banku poté, co nový průzkum provedený charitativní organizací Little Village odhalil, že dětské banky po celé Velké Británii zaznamenaly během pandemie koronaviru podstatné zvýšení využívání svých služeb. Dále se zjistilo, že 77 % dětských bank zoufale potřebuje více plen, matrací a dalších produktů. Devět z deseti organizací také říká, že vypuknutí pandemie COVID-19 ztěžuje podporu rodin.

kateeee.jpg

Foto: Profimedia

Vévodkyně připustila, že ji příběhy rodin, se kterými se setkala v organizaci, dohnaly k slzám. „Může to být velmi emotivní. Vzpomínám si na pár rodin z King’s Lynn, které jsem potkala. Když jsme přišla domů doslova mi vyhrkly slzy do očí. Jejich příběhy byly tak dojemné. To, čím vším si prošli, statečnost, kterou ukázali za mimořádných okolností. Jsem vděčná za pomoc těmto rodinám v neobyčejných časech," sdělila pak Kate dobrovolníkům.

5f2a787d168e8kate.jpgFoto: Profimedia

Reklama