Modely, které Kate nosila před tím, než se stala vévodkyní, obvykle nebyly moc nápadité ani promyšlené. Oblékala se tak, že celkem snadno splynula s davem. Často sahala po džínách, topu a přes něj si dávala svetřík nebo sáčko. Mezi její nejoblíbenější boty patřily jednu dobu sice pohodlné, ale esteticky ne příliš podařené válenky. Na první fotografii je v roce 2006, kdy vyrazila na nákupy před společnou dovolenou s Williamem. Druhý snímek byl pořízen v roce 2007, když si zařizovala pochůzky po Londýně.

631ef1751406cobrazek.jpg
Foto: Profimedia

Nic inspirativního nebylo ani na modelu, který si Kate oblékla v roce 2005. V něm přišla podpořit svého přítele Williama na turnaj v rugby. Zvolila tehdy příliš dlouhé džíny do zvonu a k nim nepadnoucí sportovní bundu. Sportovních událostí se Kate účastní stále, a to nejen jako divačka, ale dokonce se do některých aktivně zapojuje. Na druhé fotce je model, ve kterém si v roce 2021 zahrála tenis s Emmou Raducanu a to už je takzvaně jiná káva.

631ef1bda9c52obrazek.jpg
Foto: Profimedia

V archivu můžeme najít i takovou perlu, jakou je následující fotografie Kate na kolečkových bruslích. Zelený top v kombinaci se žlutými šortkami a růžovými návleky by patřil spíše do kategorie módního pekla, ale v tomto případě měl alespoň odůvodnění. Šlo o kostým, který si Kate oblékla na charitativní večer v roce 2008. Ten se nesl v duchu retro diskotéky a šílené modely byly nutností.  

631ef1eb5d85dobrazek.jpgFoto: Profimedia

Netleskáme ani outfitu z roku 2006, ve kterém Kate dorazila na dostihové závody. Ty se pravidelně konají v lázeňském městě Cheltenham. Dobře padnoucí béžový kabátek byl ještě v pořádku, ale kožešinová čepice se pro Kate přeci jen moc nehodila, respektive hodila by se spíše na starší dámu. Kate bylo v té době přitom teprve čtyřiadvacet let.

631ef2349a92bobrazek.jpgFoto: Profimedia

Nic odvážnějšího na Kate zřejmě už nikdy neuvidíme. Leda by se rozvedla s Williamem a přestala žít podle přísných pravidel protokolu. Odhalený model od Charlotte Todd si oblékla v roce 2002 na charitativní módní přehlídku, které se účastnil i William a údajně ho tam měla okouzlit. V roce 2011, tedy ve stejném roce, kdy si Kate Williama brala za manžela, byly transparentní šaty připomínající rybářskou síť vydraženy za 78 tisíc liber, což bylo v tehdejším přepočtu 2 184 000 korun.

631ef25ecffdeobrazek.jpgFoto: Profimedia

Zdroje: Profimedia, Elle, Fashion Magazine, autorka článku

Čtěte také: