Testování očních kapek je pro naši redakci jako stvořené. Nejenže trávíme osm i více hodin u počítače, máme ve svých řadách několik „brejlounů“, ale také je v místnosti, kde pracujeme, poměrně suchý vzduch.

Veronika Bulánková, redaktorka

Většinu svého dne trávím tím, že hledím do mobilu, do počítače nebo v úsporném světle lampičky luštím malá písmenka na stránkách knížek. K tomu nosím brýle na dálku, takže suché a podrážděné oči jsou u mě na denním pořádku. U kapek Hyal-Drop multi mě zaujal hlavně netradiční aplikátor, se kterým jsem se musela nejprve sžít. Ze začátku tedy padlo pár kapek úplně mimo. Ale stačí trochu cviku. Kapky splnily to, co jsem od nich očekávala a po aplikaci se dostavila kýžená úleva. Navíc je super, že vydrží až půl roku. Většina kapek do očí, co jsem zkoušela, se musely po měsíci vyhodit.

Lukáš Kučera, marketing

Kapky Hyal-Drop multi znám a kupuji opakovaně řadu let, protože mi vždycky ulevily od unavených očí z monitoru. Jejich výhodou je, že vydrží otevřené déle než jiné značky. Trochu jsem si musel zvyknout na kapátko, které není úplně běžné. Jak jsem se ale dočetl v příbalovém letáku, pumpičkový mechanismus udržuje kapky sterilní, a díky tomu nemusí obsahovat konzervanty. Kapky doporučuji všem, kteří pracují s počítačem.

Hana Růžičková, obchodní oddělení

Citlivé oči mám snad od nepaměti. Vadí mi vítr, sluníčko, prach a často se dívám do počítače. Oční kapky – umělé slzy používám několik let. Vím, že od otevření se mají po měsíci zakoupit nové. Proto jsem uvítala, že kapky Hyal-drop vydrží půl roku. Z počátku jsem se trochu potýkala s aplikací do oka, ale i to jsem už zvládla. Umělé slzy jsou pro mě úžasnou úlevou, protože pocit suchého a pálícího oka je hodně nepříjemný.

Markéta Škaldová, redaktorka

Oční kapky Hyal-Drop multi mají údajně přinést okamžité zvlhčení a úlevu podrážděným a unaveným očí. Slova uvedená na krabičce mohu potvrdit. Den, kdy jsem je dostala do ruky, pro mě byl psychicky náročnější, dopoledne jsem probrečela, takže mě oči pálily a byly zarudlé. Po aplikaci očních kapek jsem ihned pocítila zmírnění vyjmenovaných potíží. S čím jsem zpočátku bojovala, bylo provedení samotných kapek, respektive aplikátor. Po pár nakapání mimo oko, jsem si ale správný způsob rychle osvojila. Věřte mi, mluvím z vlastní zkušenosti. Výhodou je, že kapky neobsahují žádný konzervant a díky rafinovanému aplikátoru je můžete používat dlouhých šest měsíců.

Žaneta Podlahová, marketing

Trpím syndromem suchého oka a v momentální době jsem ke všemu nemocná, tudíž pálení očí je teď mojí denní rutinou a testování kapek přišlo opravdu v pravou chvíli. Kapky jsou skvělé v tom, že je lze používat ještě půl roku od jejich otevření. Když si kápnu dvě kapky do každého oka, dostane se mým očím pocit neskutečné úlevy. Jsem citlivá i na světlo a musím říct, že od doby, co užívám kapky Hyal-Drop, se mé příznaky zmírnily.

Michaela Malečková, recepční

Dlouhodobě mám problém se slzením očí a vyzkoušela jsem hodně produktů i na doporučení očního lékaře. Hyal-Drop multi alespoň u mě uspěl na jedničku. Po týdnu používání mi nevadí práce na počítači, méně slzím při větru nebo na slunci. Nepálí ani jinak nedráždí mé citlivé oči. Vyhovuje mi, že je bez konzervantů a vydrží po otevření půl roku.

Více o očních kapkách se dozvíte ZDE

Reklama