6481ae18eb61fobrazek.png
Foto: Shutterstock

beran.gifBeran
Prostupuje vámi únava a s ní se nese i špatná nálada. Zkuste si o víkendu odpočinou, a hlavně pořádně se vyspat. Všechny úkoly zkuste odsunout a věnovat se jen sobě. Takové rady rozhodně ocení třeba maminky… Ale opravdu by bylo fajn si odpočinout.
Foto: Shutterstock

byk.gifBýk
To, že byl tento týden deštivý vám vůbec nevadilo. Dokonce vám nevadí ani to, že následující týden se ponese v podobném duchu. O zalití zahrádky máte postaráno a můžete se místo toho věnovat svému oblíbenému pořadu nebo knize.
Foto: Shutterstock

blizenci.gifBlíženci
Kvůli okolnostem jste svým blízkým nemohli sdělit tu radostnou zprávu, kterou si s sebou už nějakou dobu nosíte. Chcete, aby to bylo dokonalé překvapení. Brzy se vám naskytne skvělá příležitost pro to, ji oznámit.
Foto: Shutterstock

rak.gifRak
Daří se vám řešit jeden úkol za druhým, ale přesto je jich ještě mnoho před vámi. Zkuste si držet nadhled a nehroutit se nad jejich množství. Všechno jde správným směrem, jen si určete priority.
Foto: Shutterstock

lev.gifLev
Je moc hezké, že se snažíte ze všech sil pomáhat každému, kdo si o pomoc řekne, ale je načase být trochu egoista a občas říct ne. Všechno musí mít své hranice a nelze je překračovat na úkor sebe…
Foto: Shutterstock

panna.gifPanna
V hlavě máte pořád nějakého brouka, kterého se nemůžete zbavit a začínáte být trochu paranoidní. Zkuste se od těchto myšlenek oprostit. Zabavte se s přáteli, jeďte na výlet nebo si najdete nějaký skvělý seriál, u kterého přijdete na jiné myšlenky.
Foto: Shutterstock

vaha.gifVáhy
Energie není to správné slovo, kterým byste se dali v posledních dnech popsat. Dá se říct, že vypadáte tak trochu jako opak energie. Jste unavení, nic vás nebaví a za všechno může to podle vás ošklivé a upršené počasí. Ještě nějakou chvilku vydržte a sluníčko se vám zase ukáže.
Foto: Shutterstock

stir.gifŠtír
Minulý týden byl značně poznamenaný úplňkem a vám se nespalo dobře. To má za následek vaši aktuální únavu a nechuť cokoliv dělat. Příští týden se to konečně zlomí a vy budete mít hodně energie a motivace do povinností, ale i zábavy. Uleví se vám.
Foto: Shutterstock

strelec.gifStřelec
Brzy vás čeká dovolená, ale vy se už nemůžete dočkat a potřebujete ji jako sůl. Co si před ní udělat ještě prodloužený víkend? Jste zralí na pořádný odpočinek a wellness mimo civilizaci. A pokud se na to cítíte, klidně vyrazte sami.
Foto: Shutterstock

kozoroh.gifKozoroh
Osvítí vás filozofický duch a vy začnete přemýšlet o budoucnosti. Pozor na to, nic většinou nebývá tak, jak si člověk naplánuje nebo vysní. Ale můžete do vesmíru vysílat pozitivní energii a ta se vám může také vrátit v budoucnu.
Foto: Shutterstock

vodnar.gifVodnář
Tento týden se budete cítit plná energie a v hlavě se vám bude rodit spousta nových nápadů. Zkuste toho využít a promluvit si o tom s blízkými. Třeba vymyslíte zajímavý projekt, který vám do budoucna přinese spoustu pozitiv a třeba i financí.
Foto: Shutterstock

ryby.gifRyby
Na začátku týdne budete plná energie a dobré nálady. Také ale budete trochu zbrklá a může se vám to vymstít. Dávejte si pozor hlavně na to, kam šlapete, abyste si například neudělala výron.
Foto: Shutterstock

Zdroj: autorka Linda Zdražilová

Reklama