Včera jsme si povídaly o plavkách vcelku (klikni), dnes přijdou na řadu oblíbenější bikiny. Podle reakcí na včerejší anketu jsem usoudila, že jim navzdory módě dává přednost většina z vás. Jaké bikiny jsou teď in?

bikiny

Nosí se od těch minimalistických, kde šňůrky vítězí nad látkou, až po sportovní klasiku, ve kterých se nemusíte bát skočit do vln, aniž byste o nějaký dílek přišla.

Mnohé značky už běžně nabízí jednotlivé díly různých střihů, které se dají různě kompletovat podle typu postavy. Pro příklad: když máte malá prsa a velký zadek, koupíte si push-upku a kalhotky, které toho zase tolik neodhalí.

Kombinovat se dají nejen střihy, ale i vzory a barvy. Můžete si koupit třeba dvoje barevně sladěné, nebo naopak kontrastující a díly mezi sebou „prohazovat“, takže vzniknou zajímavé varianty.

Vzory

bikiny

Letos vedou jednoznačně květinové, ale i vzory kašmírové, zvířecí a samozřejmě pruhy. Hlavně v kombinaci bílé modré a červené.

Střhy

bikiny

Opravdu IN jsou střihy hodně odhalující postavu. Více vykrojené nohavičky u spodních dílů plavek, minimalistické kalhotky se šňůrkami, podprsenky s hlubšími dekolty, trojúhelníčkové, ale i bez ramínek

Ozdobné detaily

bikiny

I plavky letos zdobí různé detaily, jako jsou mašličky, šňůrky, kytičky či různé kroužky a spony, které jednotlivé díly plavek spojují.

bikiny

Bikiny už dávno nejsou osamoceným kouskem, ke kterému se složitě shání doplňky. Téměř v každém obchodě s plavkami si k nim můžete dokoupit doplňky, jako jsou sukýnky, parea, plážové tašky, osušky, nebo třeba i žabky. Výjimkou není ani pestrá bižuterie.

Ta sice lépe vypadá na fotkách než při samotném koupání či slunění, ale jak se říká: „Proti gustu...“

bikiny

Foto: Astratex

Čtěte také:

Reklama