Oslovili jsme tři majitelky blond vlasů a trochu jsme je vyzpovídali, jak vnímají svou barvu a jestli si ji samy dotvářejí. V současné době je na trhu velké množství barev pro blond vlasy, melírů, odbarvovačů, takže mít blond vlasy není žádný problém. Jde o to cítit se dobře, mít krásné vlasy. Spolu s rozhovorem jsme nabídli těmto blond „adeptkám“, zda nechtějí vyzkoušet nové zesvětlovače od značky Syoss, které vám v rámci rubriky Vlasy doporučujeme.

syoss

Jako první jsme vyzpovídali naši redakční blondýnku s dlouhými vlasy - Míšu Kudláčkovou. Na svých blond vlasech si zakládá, tvrdí, že je to součást její osobnosti - štíhlá, blond „čarodějnice“.

blond

Jaký máš typ vlasů?
Mám jemné vlasy barvy - nevýrazná „špinavá“ blond.

Máš blond vlasy, jak se ti s touto barvou žije? Proč ji preferuješ?
Líbí se mi světlejší odstíny vlasů, svou barvu si upravuji.

Jak si vlasy upravuješ? Používáš speciální přípravky pro blond vlasy?
Zesvětluji si vlasy a snažím se zmírnit příliš žlutý nádech. Používám proto více přípravků, střídám je.

Je nějaké období, kdy ti vlasy tmavnou?
Je to určitě v zimě.

blondMusíš si vlasy barvit nebo odbarvovat? Používáš zesvětlovače?
Používám prostředky na zesvětlení a odstranění žlutého nádechu. Upravuju si je sama pravidelně.

Změnila jsi někdy barvu vlasů? Jak to dopadlo?
Měla jsem snad všechny barvy. V černé vypadám jako mrtvá, v rezavé jako žena lehkých mravů, v hnědé nevypadám nijak, neb se ztrácím.

Vnímáš větší zájem mužů díky tomu, že jsi blondýnka?
Většina mužů skutečně preferuje blond ženy.

Myslíš, že to mají blondýnky lehčí, nebo myslíš, že je to nesmysl?
Myslím, že blond ženy jsou chytřejší, ale tmavovlásky zákeřnější. Proto je tolik vtipů o blondýnách, protože je vymyslely zavilé brunety.

Máš ráda vtipy o blondýnkách?
Mám je ráda.

Stala se ti někdy nějaká příhoda, kdy sis připadala jako z takového vtipu?
Mockrát. Naposledy jsem tvrdila, že typ motorového oleje, který používám, je 710, neb je to digitálně napsáno na víčku. To víčko bylo vzhůru nohama. OIL

Chceš vyzkoušet nové zesvětlovače od značky Syoss?
Značku znám, je dobrá, mám vyzkoušeno na světlé barvě a na šamponu. Ráda zesvětlovač vyzkouším.

Odborníci na péči o vlasy značky Syoss vytvořili jedinečnou řadu zesvětlovačů profesionální kvality pro hedvábně plavé odstíny s péčí jako z kadeřnického salonu. Kvalitní řada zesvětlovačů Syoss je navíc k dostání za cenu, kterou si může dovolit opravdu každý.

Profesionální receptura značky Syoss s vysoce účinnými zesvětlovači zesvětlí přirozenou barvu vlasů až o sedm odstínů, a to bez rizika vzniku žlutých či oranžových tónů. Nová řada značky Syoss dává na výběr ze tří zářivých odstínů - Střední zesvětlovač, Střední zesvětlovač plus a Intenzivní zesvětlovač. Stačí si jen vybrat. Za skvělou cenu získáte zářivě plavý účes jako ze salonu.

Reklama