V průzkumu, který pro Kooperativu realizovala společnost IBRS na vzorku 1000 respondentů například zaznělo, že celkem 87 % Čechů spíše ví, jak by se měli správně stravovat a celkově žít zdravě. „Ale když jsme se zeptali, jestli to dělají, jestli se snaží správně stravovat a žít zdravě, odpovědělo jen 58 % dotázaných, že spíše ano. A 41 % respondentů uvedlo, že spíše nebo rozhodně ne,“ je překvapený výsledkem průzkumu Petr Procházka, ředitel Úseku pojištění osob v pojišťovně Kooperativa.
FLEXI životní pojištění od Kooperativy si uvědomuje, jak a v jakém tempu dnes dospělí žijí. Chce je tak povzbudit k zamyšlení a případné změně k lepšímu. Kampaň proto doprovází rady, jak pečovat o své zdraví, speciálně zaměřené na psychohygienu. Zájemci je najdou na speciální internetové stránce: www.koop.cz
Od respondentů také zaznělo, že zdravý životní styl je důležitý pro 72 % z nich (pro 14 % velmi důležitý). 10 % respondentů zdravý životní styl nijak nezajímá, žijí si podle svého.
Obecně se udává, že zdravá výživa tvoří 70–80 % úspěchu, za zbytek můžeme být vděční genetice a cvičení. Ve spolupráci s odborníky z Výživového institutu jsme proto připravili také zdravé a chutné recepty, které jsou k dispozici na www.koop.cz
Nový komentář
Komentáře
No ono to ví asi každý, ale za co by taky ten život pak stál co? Také jsem ale už začala zvažovat životní pojištění, aby prostě člověk měl tak nějak větší jistotu. Kde ho zařídit výhodně?
Zdravý životní styl je fajn, ale řízek je řízek.
Jen tak mimochodem, co má společného balení a odjezd na dovolenou se zdravou výživou? 