Není nic horšího než někam dorazit s pocitem, že je vám vedro, že máte na oblečení v podpaží skvrny a vaše tělo v důsledku stresu zrovna příjemně nevoní.

Pospícháte do práce, protože jdete pozdě? Jste rozrušená, protože vás dnes večer čeká báječné rande? Není nic horšího než někam dorazit s pocitem, že je vám vedro, že máte na oblečení v podpaží skvrny a vaše tělo v důsledku stresu zrovna příjemně nevoní. Naštěstí je po ruce pomoc od Schwarzkopf & Henkel, který přichází se dvěma novými deodoranty – Fa Golden Star a Fa Rice Dry Sensitive.

Fa Golden Star

Pro ženy, které mají styl, chtějí se cítit sebevědomě a vypadat celý den báječně, je určena novinka v podobě deospreje Fa Golden Star, která sleduje nejnovější trendy a nabízí okouzlující a výjimečnou ženskou vůni. Jemné květinové složení deospreje Fa Golden Star dodává hravou ženskost a pocit jedinečnosti a přitažlivosti, současně poskytuje spolehlivou 24hodinovou ochranu před nepříjemným tělesným pachem.

Fa Golden Star je nejnovějším přírůstkem nově navržené Fa Glamour Collection, kterou doplňují deospreje ve variantách Pink Passion a Purple Passion.

Fa Rice Dry Sensitive

Nová řada deodorantů Fa Rice Dry Sensitive je určena těm, kteří mají citlivou pokožku. K dostání je jako sprej nebo roll-on a je obohacena o výtažky z Aloe Vera, jež je známa pro své pečující vlastnosti. Nový Fa Rice Dry Sensitive rozšiřuje úspěšnou řadu Fa Rice Dry, která nabízí spolehlivou 24hodinovou ochranu před vznikem potu a nepříjemným tělesným pachem. Velmi účinná, a přitom jemná receptura antiperspirantu s přírodními rýžovými výtažky dodává pocit příjemně suché a svěží pokožky – od rána až do večera.

S novými deodoranty Fa se budete cítit sebevědomě od rána do večera.

Fa Glamour Collection

·         Fa Pink Passion deosprej – se svěží květinovou vůní

·         Fa Purple Passion deosprej – se smyslnou vůní

·         NOVÝ Fa Golden Star deosprej (150 ml), DMOC 74,90 Kč

Fa Rice Dry Sensitive                                          

·         NOVÝ Rice Dry Sensitive deosprej (150 ml), DMOC 74,90 Kč

NOVÝ Rice Dry Sensitive roll-on (50 ml), DMOC 69,90 Kč
Reklama