zmrzlina MíšaChcete si dopřát něco sladkého a osvěžujícího, ale dbáte na zdravou stravu a hlídáte si štíhlou linii? Nevadí, vsaďte na klasiku – tvarohovou zmrzlinu Míša. V porovnání s jinými sladkostmi má totiž Míša relativně méně tuků, cukrů a obsahuje celých 65 % tvarohu (ve zmrzlině bez čokoládové části). Můžete si tak zamlsat a nemusíte se přitom trápit výčitkami.

Tvaroh má zcela jistě své místo ve zdravém stravování díky obsahu živin, které jsou důležité pro lidský organismus. Obsahuje tedy látky pro lidský organismus potřebné – jako vápník, mléčné bílkoviny a dále vitamíny D a B2.
Díky nízkému obsahu tuku se často využívá i při různých dietách.

Zmrzlina Míša na dřívku je s námi už od roku 1962. Pro jeho jedinečné složení chutná stále stejně dobře a teší se velké oblibě mezi dětmi i dospělými. Je tomu tak i díky pečlivé přípravě z kvalitních ingrediencí, které jsou zachované díky mražení. Mražení je považované za druhý nejšetrnější způsob uchovávání potravin.

V současnosti si už kromě tradiční čistě tvarohové chuti můžeme Míšu dopřát i v jahodové či meruňkové variantě. Ti z nás, kteří chtějí mít Míšu doma stále po ruce, si mohou pochutnat na zmrzlině na dřívku v balení po více kusech nebo v rodinném ve formě vaničky Míša.

Tvarohovou zmrzlinu Míša můžeme klidně srovnávat i s jinými potravinami, které jsou součástí zdravé a vyvážené stravy. V porovnání se sladkostmi se zmrzlina Míša řadí mezi jedny z nejméně kalorických pochoutek. Obsahuje jen 7 g tuku a jeho kalorická hodnota je 130 kcal v jednom výrobku, což představuje 7 % doporučeného denního množství energie pro dospělou osobu.

Náš tip:

zmrzlina MíšaMíšu si můžete koupit klasicky na dřívku, pak v balení multipack a nově v 900 ml vaničce. Pokud tedy rádi mlsáte s Míšou, kupte si ho domů ve vaničcce.  Můžete si vybrat z příchutí: tvaroh, tvaroh jahoda a tvaroh kakao. Dobrou chuť!

 

Vyhrajte s Míšou, zapojte se do soutěže!

Míša na svých stránkách http://zmrzlina-misa.cz/ vyhlásil soutěž „Nachytej Míšu v reklamě. Vidíš Míšu, kam se podíváš? Využij toho v nové soutěži!“ Takže, pokud chcete vyhrát krásné ceny, můžete se soutěže zúčastnit.

zmrzlina MíšaZmrzlina Míša se zrodila v roce 1962 jako tvarohový krém na dřívku. Na adrese www.zmrzlina-misa.cz v sekci Retro s Míšou můžete společně s Míšou vzpomínat, co všechno a jak se od doby jeho vzniku u nás změnilo. Nebo můžete vložit své vlastní foto či video z dob minulých a zasoutěžit si o hezký Míša dárek


Také máte rádi tuto klasickou zmrzlinu?