Málokterá žena se může pyšnit dokonalými křivkami. Některou trápí bříško, jinou širší boky nebo třeba silnější stehna. Ani oblé křivky ale nejsou na obtíž. Dnes vám poradíme, jak „zamaskovat“ kulatější bříško a silné paže.

Pokud vás trápí větší objem v horní polovině těla, většinou máte štěstí, že vaše boky a nohy jsou štíhlé. V tomto případě máte vyhráno, protože současné módní trendy mají pro váš typ postavy úžasné řešení.

K volným tunikám si můžete dovolit přiléhavé kalhoty a sukně. Dají se pořídit lehce strečové, s přímesí lycry, které vám zaručí pohodlí.

Volný vršek a přiléhavý „spodek“ je pro vás přímo ideální. Ukážete tak své přednosti a zakryjete „nedostatky“. Skvěle vypadají košile a tuniky v pestrých barvách, s netopýřími nebo 7/8 rukávy a neutrálně barevné kalhoty.

Pokud máte ráda vysoké podpatky, máte další plus k dosažení elegantnějšího vzhledu. Nosí se boty na vysoké platformě, které se hodí k úzkým typům kalhot v délce nad kotníky.

Pokud nejste na podpatky, obujte si klidně balerínky nebo mokasíny v barvách, které ladí s celkovým outfitem.

Psali jsme o nich ZDE.

Modely na obrázcích jsou z kolekcí Grandiosa značky Charles Vögele, Maxi Blue od značky Takko Fashion a Generous od značky Lindex. Všechny modely těchto značek se nabízejí ve velikostech 44-54.

Fotoalbum

Čtěte také

 

Reklama