Zařaďte do jídelníčku Vašeho mazlíčka kromě klasických granulí také další produkty jako jogurty, maso, omáčky a další! Vyzkoušejte pestré portfolio českých zdravých krmiv Yoggies, 100% bez chemie. Výběrem pestré potravy, složené z kvalitních a pečlivě sestavených surovin, je totiž možné u našich domácích mazlíčků předcházet různým civilizačním onemocněním, např. nyní tak častým alergiím.

blobid0.jpg

Správná výživa je základ pevného zdraví. Může to znít kýčovitě, ale platí to u lidí i u zvířat. Člověk si ale na rozdíl od psa nebo kočky sám vybere, co bude jíst. Člověk ví, co mu chutná (nebo co je pro něj vhodné) a tomu přizpůsobí svůj jídelníček. To ale psi a kočky nemohou – to je na nás, paničkách a páníčcích.

Majitel vybírající pro své zvíře vhodnou potravu by měl mít na zřeteli tři hlavní hlediska. Náročnost přípravy, chutnost a cenu. Formu krmení přizpůsobte svým časovým možnostem, ideální je krmit psa dvakrát denně, kočku klidně několikrát denně. Zároveň vybírejte krmivo, které vyhovuje Vaším finančním možnostem. Je ale také velmi důležité při výběru krmiva hledět i na kvalitu krmiva v optimálním nutričním složení. A proč? Je-li jediným hlediskem cena, pak se může stát, že dlouhodobé podávání extrudované (průmyslově zpracované) potravy, vyrobené z nekvalitních surovin, plné různých konzervantů a aditiv bude příčinou rozvoje různých zdravotních potíží čtyřnohého člena rodiny. Nízká cena krmení bude vyvážena mnohem vyššími náklady na jejich řešení. Pamatujte, že levné – v případě výživy psa nebo kočky - rozhodně neznamená nejlepší. Čtěte složení krmiv na zadní straně obalu.

yo3.jpg

To, co psovi nebo kočce každý den dáváme do misky, musí také přijímat s chutí. Není nic smutnějšího, než pohled na psa či kočku, kteří na Vás hledí od plné misky s tázavým pohledem. Pestrá potrava od Yoggies tyto situace minimalizuje. A jak tedy na to?
Základem je druh krmiva, který zvířeti vyhovuje nejvíc. Může to být suché krmivo, např. granule lisované za studena6239d9ffe57a3obrazek.png, které zachovávají maximum přirozených živin a pro majitele znamenají minimum práce. Tento základ je ale navzdory zažitým stereotypům možné podle časových možností majitele měnit, například o víkendu podávat psovi či kočce na přípravu o něco náročnější syrovou potravu, tzv. B.A.R.F. (syrové maso a kosti). Ta je v posledních letech čím dál oblíbenější u majitelů psů i koček, protože je návratem k jejich přirozenému způsobu krmení. Nemusíte se obávat práce se syrovým masem, všechno je připravené tak, aby páníček jen otevřel sáček a překlopil maso a připravenou přílohu do misky.

Párkrát v týdnu je vhodné přidávat pejskovi či kočičce také svačinku pro dobré trávení v podobě speciálního jogurtu pro psy a kočky s živými laktobacily, případně přidat rovnou směs probiotik vytvořenou na míru psům či kočkám, DogProBio, pro podporu imunity. Omáčka pro psy zase dobře poslouží jako zdravé lákadlo pro vybíravého mlsouna.

Jako pomoc s řešením případných zdravotních problémů či k jejich prevenci je možné používat také doplňky potravy. Vybírejte ovšem ty přírodní – pro zdravé klouby např. mletou mořskou řasu, pro ochranu proti klíšťatům směs bylinek nebo pro zdravou srst kvalitní, za studena lisovaná lososový olej.

Při procházkách a výcviku svého psa nebo jen pro radost své kočky můžete sáhnout po zdravých bezlepkových pamlscích, které neobsahují žádný zbytečný cukr, jako často používané dětské piškoty. 

yo1.jpg

Koncept pestré potravy možná vypadá trochu složitě, ale ve skutečnosti je velice jednoduchý na přípravu i podávání. Jen nemíchejte dohromady různé značky krmiv – koncept pestré potravy Yoggies je kompletní celek, v němž každý produkt má své místo. Vzájemné kombinace složek krmiv byly pečlivě testovány. Chcete-li mít i Vy jistotu nutričně optimálního a pestrého složení krmiva svého psa či kočky, vybírejte a kombinujte výhradně krmiva z portfolia Yoggies. Nechte se inspirovat a udělejte velký krok ke zdraví Vašeho psího a kočičího člena rodiny.

622b2b684d4a5obrazek.png

Reklama