Foto: Shutterstock

Dobře, odpověděla, vezmu si pendl a koukneme na tebe. Pendlem se rozumí věštecké kyvadlo. Dostala jsem odpověď, že to, co mám na mysli, to není. Jen nachlazení. Hlavně buď v klidu, protože vystresovaná mysl je schopna navodit veřejně známé příznaky a přesvědčit i mozek!

Věštecké kyvadlo je pro mě velká neznámá. Když jsem čekala své první dítě před téměř třiceti lety, zkoušela jsem použít snubní prstýnek při věštění, jestli to bude chlapeček, nebo holčička, tehdy mi to někdo poradil, ale věštecké kyvadlo, jak ho znáte, jsem za celý svůj život nepoužila. Přesto mi připadá fascinující, stejně jako křišťálová koule. A hluboce se skláním před čaroději, kteří jsou schopni tímto způsobem komunikovat.

Vím, že s pomocí tohoto magického artefaktu pracuje mnoho léčitelů a esoteriků, ale zřejmě to není pomůcka pro mě, vždy kolem něj projdu s respektem, ale bez ambice si jej pořídit.

Foto: Shutterstock

To ale nic nemění na faktu, že pro mnoho lidí je to skvělá pomůcka a pro nás neznalé věc hodná bližšího poznání.

Podle věštírna.com si takové kyvadlo vyrobíte snadno, na šňůrku nebo nit zavěste věc, která je vám blízká, prsten, přívěšek, drahokam nebo něco podobného. Pak uchopte konce provázku mezi palec a ukazováček, loket si opřete o stůl a můžete začít s přípravou.

Síla této magické pomůcky spočívá v jeho schopnosti odpovídat na přesné otázky jednoznačně, buďto ano, ne anebo nevím.

Základem pro takovou práci je sladit se s kyvadlem a vyzkoušet, jakým způsobem právě to vaše bude odpovídat. Proto se doporučuje nejdříve položit pár otázek, na které víte, že odpověď je ano, a tak vlastně zjistíte, do které strany se bude otáčet při kladné odpovědi. Stejným způsobem získáte zápornou odpověď. Chcete-li si vyzkoušet odpověď nevím či nechci odpovídat, požádejte jej o ukázku takové odpovědi. Důležitá je vždy dobrá komunikace a propojení, může se vám totiž i stát, že si nejdříve vyberete předmět, který není ten pravý. Takto jsem například já vyzkoušela několikery vykládací karty. Ne všechny se mnou chtěly mluvit a byly i takové, které mi vysloveně neseděly a byla jsem nucena je poslat dál.

Dále věštírna.com o kyvadle rozpráví: než se pustíte do samotného věštění, musíte se s kyvadlem pořádně seznámit. Trénujte denně, abyste si na sebe navzájem zvykli.

Foto: Shutterstock

Někdy si s vámi kyvadlo může trochu pohrávat, může dělat, že neslyší, nebo vás chtít zmást. V tomto případě vytrvejte a znovu ho vyzvěte ke spolupráci. Zní to možná podivínsky, ale ve skutečnosti je to vaše podvědomí, koho vyzýváte, aby se více snažilo. Jestli ani potom neposlechne, není možná doba na kladení otázek a musíte to zkusit později.

Co říkáte, oslovilo vás věštecké kyvadlo? Mně se vše okolo něj moc líbí, určitě je to skvělý způsob komunikace a i jako magický předmět mi přijde nádherné. Zvlášť ta kyvadla, která jsou vyrobena z drahokamů, inu, budu se muset nad nimi ještě hluboce zamyslet.

Reklama