Dvě videa z EZO.TV, kde se můžete v nočních hodinách na TV Barrandov dovolat televizním věštcům, právě teď trhají rekordy ve sledovanosti na Youtube. V tom prvním radí věštec Stanley Bradley, vlastním jménem Stanislav Brázda mladému narkomanovi. Dnešní rozhovor je právě s panem věštcem, který v nahrávce pronesl: „Brzy vás bude svědět i prdel...“

 

Říká se: „Na blbou otázku blbá odpověď!“ Posuďte sami:

No, dobře mu to nandal, řekne si divák pobaveně. A kdepak asi vzal diagnózu a chybějící hromady prvků, jejichž názvy pána, trpícího svrběním, zasypal?

Dělal si pan Brázda legraci, nebo to myslel v podstatě vážně?

I zajela jsem za panem léčitelem osobně.

 

Roztomilý baráček v Jinočanech, bohatě zdobený a na schodech ve dvorečku spousta medvídků. Pan Brázda byl milý, hovorný a k médiím vstřícný.

d

„Myslel jsem to vážně, skutečně mu tohle všechno chybí, to zjistím jednoduše tím, že se na člověka napojím. Lidé jsou obecně zablokovaní a špatně přijímají energii, čímž se k nim namnoze nedostanou důležité prvky. Nakonec na tohle téma jsem napsal několik knih,“ vysvětlil zkraje a svá slova doložil výtisky a publikacemi.


Takže dokážete diagnostikovat člověka na dálku?
Ano.

Co všechno dokážete?
Velmi dobře se mi daří v případech roztroušené sklerózy a Parkinsonovy choroby.

Ty vznikají hlavně neschopností oslabeného mozku přijímat energii, vitaminy, zejména B12 a minerály. Je třeba organismus odblokovat. Podařilo se mi být užitečný i u některých druhů rakoviny, cukrovky, epilepsie, i u duševních poruch.

Jsem schopen odhalit důvody neplodnosti žen či neschopnosti některých žen plod donosit. U několika lidí s nemocnou štítnou žlázou se mi podařilo odvrátit operaci. Po mé metodě se podstatně zlepšil zdravotní stav lidí po mozkové obrně či ochrnutí po mozkových příhodách. Vyléčil jsem i několik psů a dostihového koně.

A co byste řekl mně?
Zamrzla jste v osmi letech, ale IQ máte 140, máte málo zinku, vitaminu C, nechte si udělat odběry a zjistíte, že máte chlamydie. Jinak máte 80% schopnost organizmu se regenerovat. Strop je 85 %. Brzy dostanete zánět močových cest nebo vaječníků. Podvědomě chcete umřít, protože kouříte, ale vědomě máte životní vitalitu a elán. Jste dobrý člověk. Vedle vás vidím energii nenarozeného dítěte, asi potrat.

Pan Brázda k tomu nepotřeboval nic než kyvadlo a mou ruku. (Nechám se vyšetřit a dám vědět.)

Mohu si vaše schopnosti někde ověřit?
Můžete. Tady je kompletní lékařská dokumentace jednoho dítěte z Brna, které se po mém působení probralo z velmi těžkého stavu, do kterého se dostalo ihned po narození, když lékaři dítěti prakticky nedávali naději. Dítě dnes roční a vyvíjí se dobře. Můžete jim klidně zavolat a zeptat se.

Na konci rozhovoru předkládám v rámci objektivity výsledek telefonního hovoru jak s rodinou zmíněného dítěte, tak s ošetřující lékařkou brněnské nemocnice, která vystavovala závěrečnou zprávu.

Jste ženatý?
Jsem úspěšně sedmkrát rozvedený.

Aha, mám se vás ptát na recept na šťastný vztah?
Myslím, že nejdůležitější je souložit a pracovat na sobě a energiích proudících tělem.

A recept na zdraví?
Jsem zdravý, protože na sobě pracuji a souložím několikrát denně. Myslím, že na 63 let nevypadám, takže je to ověřitelné. Jsem zdravý jako řípa.

b

Zeptám se vás, když máte tolik klientů, je nutné vystupovat TV v pořadech, jako je EZO.TV?
Je to reklama a té není nikdy dost. Jinak je to ale pro provozovatele veliký byznys. Ti, kdo tam věští, z toho nemají skoro vůbec nic. Pakuje se hlavně provozovatel.

Nepřipadá vám to neseriozní?
Je to obchod.

Co máte v plánu dál?
Chtěl bych toho už nechat a věnovat se realitám, protože mi tahle činnost bourá vztahy. Je mi vyčítáno, že si partnerky nevšímám, že ji neposlouchám, což uznávám, protože je to skutečně náročné.


Nakonec vám předkládám informace tak, jak mi je telefonicky poskytla rodina výše zmíněného dítěte a také ošetřující lékařka.

„Když se malá narodila, byla už v bezvědomí. Dlouhou dobu jen ležela a dýchaly za ní přístroje. Byli jsme zoufalí, protože lékaři nedávali malé naději. Říkali, že buď se neprobere, nebo bude těžce postižená. Jejich prognóza byla velmi pesimistická. Obrátili jsme se na pana Brázdu. Ten začal na malou na dálku působit a už po několika dnech se malá začala malinko lepšit. Mysleli jsme, že je to snad zázrak. Pak se chytli i lékaři a malou začali řešit. Pan Brázda jí stále dodával energii a odblokovával ji. Od operace, kterou podstoupila, se stále zlepšovala. Pak podstoupila ještě jednu operaci. Za přispění pana Brázdy se malá neuvěřitelně zlepšila a zlepšuje. Dnes je bez obtíží. Je jí jeden rok. Je sice drobná, ale prosívá, už se začíná stavět, dělá „paci-paci“ a celkově udělala neuvěřitelný pokrok. Jestli si myslíme, že je to zásluha pana Brázdy? Ano, jednoznačně! Neskutečně naší holčičce pomohl!“

To je názor rodiny.

Ošetřující lékařka pediatrické kliniky v Brně:
„Dítě se narodilo v 27. týdnu císařským řezem. Ihned po porodu byla nutná intubace a resuscitace s adrenalinem. Mělo malou porodní váhu, celkově bylo křehké nedovyvinuté. Selhávalo. Děťátko bylo přijato na JIP a připojeno na umělou plicní ventilaci. Jeho celkový stav byl vážný. Od patnáctého dne dýchalo samo a bylo neustále pod kontrolou. Zhruba 23. den došlo ke krvácení do mozku a dítě bylo převezeno na neurochirurgii, kde bylo přistoupeno k drenážnímu řešení hydrocefalu. V době přijetí byla holčička při vědomí. 3. března byl holčičce zaveden takzvaný VP shunt. Je to vlastně hadička v mozku, která odvádí mozkomíšní mok, aby se nehromadil v mozku. S touto hadičkou bude žít vlastně napořád, jen se bude obměňovat délka, jak děcko poroste. Dítě podstoupilo několik zákroků, které snášelo poměrně dobře. Začátkem března byla doporučena vývojová rehabilitace. Nechci soudit, co zmíněný pán odblokoval, nebo ne. Za lékaře mohu říci, že bez okamžité resuscitace, dýchacích přístrojů, medikace, drenáže, oné hadičky a jiných lékařských zákroků by dítě nepřežilo,“ sdělila Ženě-in lékařka.

Úsudek nechám na názoru rozumného čtenáře…


Osobně si myslím, že je velice těžké potvrdit nebo vyvrátit možnost energetické podpory. Energie je ovšem stejně skutečná jako adrenalin a chirurgie, a to i přes to, že není vidět.

To, jak bude ten či onen člověk to či ono snášet je velmi individuální. Bůh zaplať za lékaře a jejich mnohdy neuvěřitelné zkušenosti.

Díky, že existuje vědecký pokrok, který dal lidem právě ony hadičky, kardiochirurgii, neurochirurgii, gama-nůž a další věci, které prokazatelně zachraňují lidské životy. Jen s energiemi bychom se těžko v obdobných případech obešli.

Pokud ale existuje možnost podpořit či posílit nemocného člověka, aby se mu lépe snášely náročné zákroky, aby měl dostatek sil bojovat se svým stavem, aby jeho tělo zvládalo všechno, co jsou schopni dělat lékaři, aby jeho rekonvalescence byla co nejjednodušší a on se uzdravoval, nevidím důvod, proč tyto dva různé způsoby nespojit spíš než je stavět proti sobě.

I sebelepší lékařský zákrok je k ničemu, když tělu chybí potenciál a síla ho unést.

Reklama